طرح ارتقای خودرو کارنامه چیست و چه مزایایی دارد؟

0 5,234

اگر دارایی‌هایتان را به‌درستی مدیریت نکنید، ارزش‌شان پایین می‌آید. شاید فکر کنید که چنین کاری درباره دارایی از نوع خودرو آنچنان شدنی و مقدور نیست. اگر این‌طور فکر می‌کنید، پس هنوز با طرح ارتقای خودرو کارنامه آشنا نشده‌اید. ما در کارنامه به شما کمک می‌کنیم که خودروی فعلی‌تان را بی‌دردسر بفروشید و مدل بهتری جایگزین آن کنید. دوست دارید درباره طرح ارتقای خودروی کارنامه بیشتر بدانید؟

طرح ارتقای خودرو در کارنامه چیست؟

ما در کارنامه سرویس‌هایی برای خرید و فروش خودرو طراحی و به کاربران ارائه می‌کنیم که فرایند معاملات را برایشان امن، ساده و سریع می‌کنند. برای ارتقای وسیله نقلیه فعلی‌تان هم می‌توانید از طرح جدید کارنامه یعنی طرح ارتقا کمک بگیرید.

فروش خودرو کار سختی نیست اما زمانی که خودتان مسئولیت پیش‌برد بخش‌های مختلف آن را به‌عهده می‌گیرید، وارد مسیری غیرقابل پیش‌بینی می‌شوید. شما نمی‌توانید مطمئن باشید که به‌زودی و آسانی مشتری مناسبی برای وسیله‌تان پیدا می‌شود.

ضمن اینکه در صورت وجود مشتری هم درباره قیمت‌گذاری تردیدهایی دارید یا شاید در مراحل بعدی کار نتوانید به‌سادگی و بی‌مشکل تا پای قرارداد و امضای فروش بروید. اگر این کارها را به کارنامه بسپارید، کارشناسانی وظیفه پیداکردن مشتری، قیمت‌گذاری و فروش را به‌عهده می‌گیرند که تجربه زیادی دارند و با اصول کار بسیار آشنا هستند.

نتیجه اعتمادتان به کارنامه، فروش خودرو در ظرف مدتی بسیار کوتاه‌تر از زمانی است که خودتان برای این کار آستین‌ها را بالا می‌زنید. چرا؟ چون کارنامه با خریداران و فروشندگان بسیار زیادی در ارتباط است. روزانه هزاران نفر تصمیم می‌گیرند خودرویشان را در کارنامه بفروشند یا خودروی جدیدی بخرند. فروش خودرو که با موفقیت انجام شود، مرحله بعدی کار پیگیری خواهد شد. چطور؟ ما در کارنامه، فهرستی از خودروهایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خودروی قبلی‌تان بهتر هستند.

با گذاشتن مبلغی روی مبلغی که از فروش خودروی قدیمی‌تان دریافت کردید، می‌توانید موردی بهتر را از فهرست پیشنهادی کارنامه انتخاب کنید. بهتربودن و ارتقا از نظر هرکس متفاوت است. بعضی‌ها می‌خواهند مدل جدیدتری از خودروی قبلی‌شان بخرند و برخی هم ترجیح می‌دهند که به‌طور کلی به‌سراغ مدل جدیدی از خودرو بروند که از وسیله قبلی‌شان بهتر است. با مشورت با کارشناسان کارنامه می‌توانید از میان فهرست متنوع پیشنهادی آنها به گزینه مناسب برسید.

سرویس ارتقا خودروی کارنامه

مزایای ارتقای خودرو

ارتقادادن خودرو مزایای زیادی دارد. ضمن اینکه دارایی در دست‌تان را بهتر و ارزشمندتر می‌کنید از زوایای مختلف می‌تواند به‌نفعتان باشد. برای مثال، شاید اندازه خانواده‌تان با ورود عضوی تازه بزرگ‌تر شده است یا فرزندانتان از پیش شما رفته و خانواده‌تان کوچک‌تر شده‌ است. در این حالت‌ها، خرید خودرویی مناسب‌تر به سود شما خواهد بود.

گاهی هم دلتان می‌خواهد که تنوعی را تجربه و خودروی فعلی‌تان را عوض کنید. در بعضی از موارد هم وسیله فعلی‌تان در حال ورود به آستانه تعمیرات قرار دارد و کم‌کم شما را به‌ دردسر خواهد انداخت. فرقی نمی‌کند که شرایط‌تان کدام‌یک از این موارد است. در هر حال، با استفاده از طرح ارتقای خودرو می‌توانید وضعیت بهتری داشته باشید و خودروی مناسب‌تری برای خود تهیه کنید.

حتما بخوانید: مدارک لازم برای فروش خودرو که باید همراه داشته باشید

بعضی‌اوقات هم اگر خودرو را قسطی خریده باشید، امکان این وجود دارد که با پرداخت حدود ۴۰درصد از اقساطش، آن را بفروشید و گزینه‌ای بهتر بخرید. با این کار هم در مدت نگه‌داشتن خودرو از موردی مناسب استفاده کرده بودید و هم می‌توانید خودرویی دیگر با شرایط بهتر بخرید. البته این گزینه برای کسانی است که تعهد خاصی در خرید اقساطی نداشته‌اند و مجاز به فروش خودرو در حین پرداخت اقساط آن هستند. تصمیم‌گیری برای چنین کاری بنا به شرایط خرید قسطی می‌تواند ساده باشد یا پیچیدگی‌هایی هم در آن وجود داشته باشد.

در هر حال، نباید از تعویض خودرو و ارتقای آن بترسید. بدانید که کارنامه به شما کمک می‌کند که دارایی‌تان را ارزشمندتر کنید. ضمن اینکه تجربه راندن خودرویی بهتر را هم به شما تقدیم می‌کند.

مزایای طرح ارتقای خودرو چیست؟

زمانی که خودروی فعلی‌تان را به‌دست ما می‌سپارید تا وارد فرایند فروش شویم، انتظار زیادی برای رسیدن به بخش نهایی کار یعنی امضای معامله و دریافت هزینه فروش نمی‌کشید. کارشناسان کارنامه می‌دانند که چطور مشتری واقعی هر خودرو پیدا کنند.

مشتریان هم از این طرح استقبال می‌کنند چون مواجهه با کارشناسانی که اطلاعات کافی درباره خودرو دارند، آنها را نسبت به خودروی موردنظرشان آگاه‌تر می‌کند.

بعد از فروش وسیله، کارشناسان ما فهرست متنوعی از خودروها را به شما می‌دهند. تمام این خودروها نسبت به خودروی قبلی‌تان بهتر هستند. به‌جای اینکه نگران باشید که با پول حاصل از فروش خودرو از کجا خودرویی بهتر از مورد قبلی‌تان پیدا کنید، از میان پیشنهادهای مناسب کارنامه به گزینه بهینه می‌رسید. کافی است که مبلغی روی پول خودروی قبلی بگذارید و موردی بهتر بخرید.

حتما بخوانید: چطور خودروی‌مان را سریع و بی‌دردسر بفروشیم؟

کمیسیون خدمات کارنامه در طرح ارتقای خودرو چقدر است؟

کارنامه سرویس‌های متنوعی برای کمک به معاملات خودرو دارد. یکی از این سرویس‌ها، فروش سفارشی نام دارد. در این سرویس به شما کمک می‌شود که خودروی خود را به‌سادگی بفروشید. سرویس دیگر کارشناسی خودرو است که طی آن می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید و خودروی موردنظرتان را با نظر حرفه‌ای و تخصصی خریداری کنید.

برای هریک از این موارد نیاز به پرداخت کمیسیونی به مجموعه کارنامه دارید. اگر از سرویس طرح ارتقای خودرو استفاده کنید کمیسیونی که کارنامه برای طرح ارتقای خودرو از شما دریافت می‌کند، کمتر از کمیسیونی است که با استفاده جداگانه هریک از سرویس‌ها پرداخت می‌کنید.

در آخر

همیشه به فکر ارتقای دارایی‌هایتان باشید. فرقی نمی‌کند که دارایی‌تان ملک است یا خودرو. اگر راه‌کارهای درست قدم‌برداشتن در مسیر ارتقا را بدانید، ترسی برایتان وجود نخواهد داشت و همه‌چیز آسان و درست پیش خواهد رفت. ما در کارنامه به فکر راه‌اندازی سرویس‌هایی هستیم که شما را با کمترین میزان زحمت و دغدغه به اهدافتان در بازار خودرو می‌رساند. سرویس ارتقا هم به شما کمک می‌کند که ضمن فروش سریع و پرسود وسیله فعلی‌تان از میان بهترین گزینه‌های موجود برای ارتقا، خودروی تازه‌ای بخرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.