سرویس «فروش سفارشی خودرو» کارنامه چیست؟

فروشندگان خودرو خوب می‌دانند قیمت‌گذاری دقیق، پاسخ‌گویی به تماس‌ها، سر و کله زدن با افراد ناشناس، ترس از کلاه‌برداری، تنظیم قولنامه و در نهایت به ثمر رساندن معامله، چقدر وقت‌گیر و اضطراب‌آور است.

اما ما خیال شما را از بابت تمام این موارد راحت می‌کنیم! شما می‌توانید با «سرویس فروش سفارشی خودروی کارنامه»، همکار جدید «دیوار»، خودروی خود را در کمترین زمان و به بهترین قیمت بفروشید.

ثبت رایگان درخواست فروش سفارشی

۵ قدم تا فروش بی‌دردسر و بدون کمیسیون خودرو

۱. درخواست‌ فروش خودرو را ثبت کنید

شما می‌توانید درخواست فروشی سفارشی خودروی‌تان را از طریق فرم زیر و یا تماس با شماره تلفن‌ ۷۹۳۴۷-۰۲۱ به راحتی ثبت نمایید.

۲. منتظر تماس، کارشناسی و قیمت‌گذاری کارشناسان ما باشید

پس از ثبت درخواست، کارشناسان کارنامه در کمترین زمان در کنار شما هستند تا خودرویی که قصد فروش آن را دارید، به رایگان کارشناسی و قیمت‌گذاری کنند. در صورت پذیرش قیمت از سوی شما، کارنامه فرآیند فروش را آغاز می‌کند. توجه داشته باشید شما در پذیرفتن یا نپذیرفتن قیمت پیشنهادی اختیار کامل دارید.

۳. کار را به کارشناسان حرفه‌ای کارنامه بسپارید

بعد از توافق بر سر قیمت پیشنهادی، خودروی شما با عکس‌های حرفه‌ای و باکیفیتی که از آن گرفته شده، در کارنامه، دیوار و سایر درگاه‌های اختصاصی فروش آگهی می‌شود. با آگهی‌ شدن خودروی شما، کارشناسان فروش کارنامه به تمام تماس‌های مشتریان خودروی شما پاسخ می‌دهند.

۴. کافیست قرارداد فروش خودرو را امضا کنید

سرانجام، چند نفر از خریداران که با آن‌ها توافق نهایی صورت گرفته، به عنوان مشتری نهایی انتخاب شده و برای رویت خودرو به آنها اجازۀ بازدید داده می‌شود. با نهایی شدن توافق، کارشناسان کارنامه قولنامه را با دقت تنظیم می‌کنند، تا در نهایت امنیت و آسایش، معاملۀ خودروی شما به سرانجام برسد.

۵. اگر ساکن اهواز و شیراز هستید، منتظر پرداخت خلافی‌ از سوی کارنامه باشید

همان‌طور که گفتیم کارنامه خلافی خودروی ساکنان دو شهر شیراز و اهواز که قصد فروش خودروی‌شان را با استفاده از خدمات کارنامه دارند، پرداخت می‌کند. اما درنظر داشته باشید که اگر می‌خواهید کارنامه خلافی شما را پرداخت کند، وقت ثبت درخواست، حتماً این موضوع را به کارشناسان ما اعلام کنید. مدارک لازم برای پرداخت خلافی توسط کارنامه پس از نهایی شدن معامله، کد ملی، تصویر مبایعه‌نامه، شماره شبا و کد رهگیری فروش سفارشی است که باید آن را به کارشناس مربوطه ارائه دهید.