خرید خودروی مطمئن از کارنامه

با انتخاب خودرو از کارنامه، مشاورهٔ رایگان بگیرید و بعد از کارشناسی فنی و بدنه و بازدید حضوری، به راحتی و با خیالی آسوده خرید کنید.

شهر

تهران

کرج


برند و مدل

قیمت(تومان)

رنگ

خاکستری

سفید

سفیدصدفی

مشکی

نقره‌ای

نوک‌مدادی


سال ساخت

کارکرد(کیلومتر)

در حال دریافت ...

خطا در برقراری ارتباط با سرور

خرید مطمئن و بدون واسطهٔ خودرو از کارنامه

تعیین قیمت و ارزش واقعی و منصفانهٔ خودرو به عوامل زیادی از قبیل کارکرد خودرو، سال ساخت، وضعیت بدنه و رنگ، شرایط بازار و حجم معاملات، سوابق و عملکرد خودرو و بسیاری از پارامترهای دیگر بستگی دارد.
محاسبهٔ آنلاین و تخمین قیمت خودرو کارکرده در کارنامه براساس اطلاعات از تجمیع معاملات بازار خودرو در تهران انجام می‌شود و علی‌رغم دقت بالا، باز هم خالی از خطا نیست و نمی‌تواند معیار کاملا دقیقی برای انجام معاملات باشد.

◄ لیست آگهی های خرید خودرو، فروش خودرو

برای خرید خودرو یا فروش خودرو میتوانید از لیست آگهی های خودرو وب سایت کارنامه کمک بگیرید. شما میتوانید جدید ترین آگهی های روز خودرو صفر و کارکرده را به همراه قیمت و مشخصات آن ها مشاهده کنید. این لیست متشکل از انواع آگهی خودرو های داخلی (سایپا، ایران خودرو و...) و خارجی (بنز، بی ام و، هیوندا، کیا، لکسوس، هایما و...) میباشد. علاوه بر این میتوانید با ثبت آگهی،خودرو خود را در سریع ترین زمان ممکن بفروش برسانید. بسیاری از خریداران خودرو برای پیدا کردن خودرو مناسب از لیست آگهی خرید و فروش کارنامه کمک میگیرند تا معامله ای مطمئن و ایمن داشته باشند.