خودروی‌تان را برای شما می‌فروشیم!

کرونا مجددا سبب تعطیلی مراکز تعویض پلاک ۱۱ استان شد

0 156

با توجه به گفته‌های رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا به علت گسترش مجدد ویروس کرونا مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در استان‌‌های قرمز رنگ از سه شنبه ۱۷ فروردین ماه تعطیل خواهد بود.

سرهنگ علی محمدی در این خصوص توضیح داد: به غیر از اراک، خرم آباد، بوشهر و ارومیه که از روز  شنبه در وضعیت قرمز رنگ قرار گرفته ‌و فعالیت مراکز تعویض پلاک در آنها تعطیل بود، فعالیت مراکز تعویض پلاک در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان نیز به دلیل قرار گرفتن در وضعیت قرمز کرونایی از ۱۷ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.

گفتنی است علاوه‌بر مراکز استان‌ها دیگر شهرستان‌هایی نیز که در شرایط قرمز کرونایی قرار دارند با تعطیلی فعالیت مراکز تعویض پلاک مواجه خواهند شد.

گفتنی است که فعالیت این مراکز با بازگشت به شرایط نارنجی مجددا از سر گرفته خواهد شد. همچنین افرادی که به صورت اینترنتی نوبت رزرو کرده‌اند نیز نوبت خود را از دست داده و رزرو آن‌ها باطل خواهد شد. به این ترتیب این افراد می‌توانند به محض بازگشت شرایط به وضعیت نارنجی رنگ مجددا نوبت رزرو کرده و برای دریافت خدمات به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

وضعیت وکالتنامه‌های فروش چگونه خواهد بود؟

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا همچنین در خصوص اعتبار وکالتنامه‌های فروش نیز توضیح داد: به تعداد روزهایی که مراکز تعویض پلاک به خاطر شیوع ویروس کرونا در استان‌‌های قرمز رنگ تعطیل شده‌اند به اعتبار وکالتنامه‌های فروش به طور اتوماتیک افزوده خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.