درباره‌ی ما

قوانین و مقررات سایت کارنامه

کارنامه چیست؟

کارنامه به عنوان خدمتی جدید از دیوار با هدف خلق تجربه کاربری بهتر در خرید و فروش خودرو و به عنوان یک سرویس مکمل دیوار در حوزه خودرو کار خود را شروع کرد. این سرویس در نظر دارد تا به دستیار مطمئن ایرانیان در خرید و فروش خودرو تبدیل شود و با خدماتی همچون کارشناسی خودرو در محل و فروش سفارشی خودرو، تجربه‌ای برتر در خرید و فروش خودرو برای شما ایجاد کند.

خدمات کارنامه

کارشناسی خودرو و مشاورهٔ قیمت در محل با کارنامه

اگر قصد خرید خودرو دارید، با استفاده از خدمت کارشناسی خودرو، با دریافت کارشناسی فنی و بدنه خودرو مد نظرتان و ارائهٔ گزارش دقیق و مشاوره قیمت به شما کمک خواهد شد تا خرید مطمئن و دقیق‌تری داشته باشید.

کارشناسان خودرو کارنامه به عنوان مرجعی خبره، ۴۳۵ نقطه از خودرویی که قصد معامله آن را دارید بررسی کرده و گزارشی کامل از وضعیت سلامت فنی به همراه بازه قیمتی آن، به شما ارائه می‌دهند. در آن صورت شما با یک دید همه‌جانبه، آگاهی بیشتر و خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید کرده و تجربه معامله‌ای لذت‌بخش را برای خود رقم بزنید.

کارشناسان کارنامه بزرگترین سرمایه ما هستند که از بین افراد با تجربه برگزیده شده‌‌اند و در «آکادمی کارنامه» زیر نظر اساتید برتر حوزه خودرو آموزش دیده‌اند. پس از این مراحل، دوره‌ای تخصصی را برای کسب دانش روز خودروهای پیشرفته در دانشگاه صنعتی شریف سپری کرده و پس از موفقیت در این دوره نیز، وارد دوره آزمایشی کارهای عملی، پیش از ارائه خدمات به مشتریان می‌شوند.

خدمت کارشناسی خودرو در محل کارنامه در ۵ شهر بزرگ ایران شامل تهران، کرج، مشهد، اصفهان و تبریز ارائه می‌گردد.

فروش سفارشی خودرو

فروش سفارشی خودرو در کارنامه خدمتی رایگان است که شامل کارشناسی همه‌جانبه و مشاورهٔ حقوقی رایگان می‌شود. کارشناس فروش کارنامه در همهٔ مراحل فروش کنار شماست تا با خیالی آسوده معامله کنید.

کارنامه به عنوان خدمت مکمل فروش سفارشی دیوار، علاوه بر کارشناسی فنی و تخمین قیمت، تمامی فرایندهای درج و انتشار آگهی، پاسخگویی به خریداران و فروش را نیز برای کاربر به صورت کاملا رایگان انجام می‌دهد.

کارنامه هم مانند همه مجموعه‌های نوآور، فرایندهای توسعه را در دستور کار دارد و به‌زودی خدمات دیگری نیز به مجموعه خدمات خود اضافه خواهد کرد.