قسمت دوازدهم پارکینگ منتشر شد؛ نقد و بررسی پژو پارس

1 12,390
آیا کسی را در ایران می‌شناسید که با پژو پارس آشنا نباشد؟ پژو پارس از آن ماشین‌هاست که حتی در فرهنگ و سرگرمی ما هم رخنه کرده است. در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها، پژو پارس‌های سیاه با شیشه‌های دودی مخصوص پلیس‌های مخفی است و پژو پارس سفید را اعضای مافیا می‌رانند! پژو پارس که نزدیک به ۲۳ سال است که جای خود را در بازار خودروی ایران باز کرده و طرفداران پروپاقرص خودش را دارد.

بعد از کارشناسی کامل بیش از ۱۵۰ پژو پارس TU5 در کارنامه، ما به اطلاعاتی دربارهٔ وضعیت فنی و رنگ و بدنهٔ این خودرو دست پیدا کرده‌ایم که وقت خرید مدل‌های کارکردهٔ آن حتماً به کارتان خواهد آمد. با تماشای قسمت دوازدهم پارکینگ از میزان مصرف سوخت و کیفیت رانندگی پژو پارس و میزان ایمنی و وضعیت فنی و مشکلات اصلی رنگ و بدنهٔ آن باخبر شوید.

لینک اینستاگرام

امسال اگر می‌خواهید پژو پارس کارکرده بخرید، روی آن یک گارانتی ۲۰۰ میلیونی هم از کارنامه بگیرید! فقط کافیست سری به لیست «خرید خودرو با ضمانت کارنامه» بزنید. تمام پژو پارس‌های کارکردهٔ کارنامه یک گارانتی ۲۰۰ میلیونی دارند. گارانتی کارنامه بر اساس گزارش کارشناسی فنی و بدنه ماشین صادر می‌شود و بیمهٔ ایران، معتبرترین بیمهٔ کشور، آن را تضمین می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. محمدامین
    محمدامین می گوید

    ۱۵۰ اسب😂

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.