خودروهای وارداتی بهمن موتور با برند BM Cars روانه بازار می‌شوند

0 1,488

گروه صنعتی بهمن موتور در حال آماده‌سازی شوروم اصلی خود در ایران مال است تا محصولات وارداتی را در آن به عرضه درآورد. به‌زودی خودروهایی از برند هاوال، هونگچی، KG یا همان سانگ‌یانگ سابق و … تحت برند BM Cars بهمن موتور در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

این‌طور که به نظر می‌رسد، واردات خودرو روی غلتک افتاده و سرعت بیشتری پیدا کرده است. تصاویر منتشرشده از بهمن موتور در حال آماده‌سازی شوروم اختصاصی نشان می‌دهد این شرکت به‌زودی از مدل‌های جدیدی رونمایی خواهد کرد. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، گروه بهمن تاکنون ۳۰۰ دستگاه خودرو وارد گمرک کرده است که در مرحله ترخیص هستند.

جزئیات محصولات وارداتی بهمن موتور

محصولات جذابی قرار است با برند BM Cars بهمن موتور عرضه شوند. شاسی‌بلند تورس و نسل چهارم کراس‌اوور کوراندو متعلق به شرکت کره‌ای KG Mobility از جمله خودروهایی هستند که از طریق بهمن موتور در دسترس خریداران ایرانی قرار می‌گیرند.

شرکت ایرانی همچنین قصد دارد سدان لوکس هونگچی H5 را روانه بازار کند. این خودرو به سبب کیفیت بالا، ظاهر شکیل و مجلل و همین‌طور بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات متنوع، طرفداران بسیاری در کشورهای حوزه خلیج فارس پیدا کرده است و بدون شک مورد استقبال ایرانیان هم قرار می‌گیرد.

فاو بسترن هم با نام جدید بستیون (Bestune) و البته تحت برند BM Cars بهمن موتور به ایران باز می‌گردد. کراس‌اوور بستیون T77 یکی از محصولات پرفروش چینی به حساب می‌آید که به سبد محصولات وارداتی بهمن اضافه می‌شود. این خودروی شاسی‌بلند تحت نام لادا X-Cross 5 همچنین طرفداران بسیاری در بازار روسیه دارد.

علاوه‌بر محصولات بالا، بهمن موتور با برندهای هاوال و MG هم مذاکره کرده و قرار است محصولات این دو خودروساز چینی را هم وارد خاک کشور کند، هرچند مدل آن‌ها هنوز مشخص نیست. به‌محض افتتاح شوروم، جزئیات بیشتر در مورد وارداتی‌های بهمن موتور در دسترس اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.