احتمال توقف تولید دیگنیتی، فیدلیتی و ریسپکت بهمن موتور

1 1,252
با نزدیک شدن زمان صدور رای نهایی پرونده تخلف شرکت بهمن موتور، رییس شعبه ویژه تجدید نظر سازمان تعزیرات حکومتی از احتمال تعطیلی این شرکت در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش کارنامه و به نقل از تجارت نیوز، رئیس شعبه ویژه تجدیدنظر سازمان تعزیرات حکومتی از نزدیک بودن صدور رأی قطعی بهمن موتور خبر داده و در صروت تأیید حکم، تعطیلی این خودروساز خصوصی و توقف عرضه فیدلیتی، ریسپکت و دیگنیتی دور از انتظار نیست.

احد یوزباشی، رئیس شعبه ویژه تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات مهم و ملی هفته گذشته خبر از نزدیک بودن صدور حکم قطعی در پرونده یک شرکت خودروساز معروف داد و گفت این حکم در انتظار گزارش کارشناسی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

بهمن ماه سال گذشته شعبه هفتم ویژه رسیدگی به تخلفات مهم و ملی شرکت بهمن موتور را به پرداخت ۱۳۸ هزار و ۶۰۶ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

در صورت قطعی شدن این جریمه تعطیلی بهمن موتور و توقف عرضه خودروهایی چون فیدلیتی دیگنیتی و ریسپکت دور از انتظار نیست.

جای این سؤال باقی است که در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است، تعطیلی یک بازیگر فعال بخش خصوصی و بیکاری کارمندان آن و حذف تولیدات آن از بازار تا چه حد به تحقق این هدف کمک خواهد کرد؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. دانیال مفتخری
    دانیال مفتخری می گوید

    توی رپورتاژ تو مجله اقتصاد آفرین و اقتصاد ژورنال هم خونده بودم این خبرو، نمیدونم راست باشه یا نه ولی امیدواریم اصلاح بشه. بسته شدن یک کارخونه صنعتی نمیتونه به نفع مملکت باشه?‍♂️

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.