آپشن‌های جدید خودرو کوییک پلاس اتومات چیست؟

0 7,427

با توجه به گفته‌های معاون بازاریابی و فروش سایپا این گروه خودروسازی آپشن‌های نصب شده بر روی خودروی کوییک پلاس اتومات را افزایش داد. گفته می‌شود سایپا مطابق با نظر مشتریان خود نسبت به افزایش تعداد آپشن‌های نصب‌شده بر روی خودرو کوییک پلاس اتومات اقدام کرده است.

حسین کاظمی طرقی در این خصوص توضیح داد: «آن دسته از مشتریانی که مطابق با برنامه فروش جاری خودروی کوییک اتوماتیک در تاریخ ۱۹ آذرماه اقدام به ثبت نام کردند خودرویی مجهز به آپشن‌های صندلی چرم، کفی ۳ بعدی و کفی صندوق عقب و همچنین کروز کنترل و … دریافت خواهند کرد.»

معرفی جدیدترین آپشن های خودرو کوییک پلاس اتومات

برخی از آپشن‌های خودروی کوییک پلاس اتومات که به‌تازگی به این خودرو افزوده شده شامل مولتی مدیا، کیلس، استارت دکمه‌ای، سنسور و دوربین دنده عقب، نمایشگر کنترل فشار باد تایر، رینگ آلومینیومی، سیستم فرمان برقی و فرمان D type، دی لایت، سیستم تهویه مطبوع نیمه‌اتوماتیک و… است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: «خودروی کوییک پلاس اتوماتیک به‌عنوان یکی از اقتصادی‌ترین خودروها با گیربکس اتوماتیک که مجهز به آپشن‌های قابل‌توجه و مورد تقاضای بیشتر متقاضیان این گروه قیمتی بازار است، عرضه می‌شود.»

لازم به یادآوری است که در تاریخ ۱۹ آذر ماه امسال طرح فروش فوق‌العاده و بدون قرعه‌کشی‌ای برای خودرو کوییک پلاس اتوماتیک از سوی سایپا اعلام شد که البته در این طرح خودرو مذکور با افزایش قیمت مواجه شده بود.

در طرح پیش‌فروش آبان ماه، کوییک پلاس اتوماتیک با قیمت ۲۷۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان، و وانت ۱۵۱ با قیمت ۱۶۰ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان عرضه شده بودند. قیمت این دو محصول در طرح جدید به ترتیب به ۲۸۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ۱۶۹ میلیون و ۸۷۱ میلیون تومان رسیده است. به بیان بهتر، هر دو خودرو حدود ۹ میلیون تومان گران‌تر شده‌اند.

 

همین افزایش قیمت در ابتدا سبب شد که عده‌ای تصور کنند سایپا مجوز افزایش قیمت کارخانه‌ای محصولات خود را دریافت کرده است اما پس از گذشت چند روز مشخص شد که تغییرات قیمتی مذکور مربوط به افزایش آپشن‌های نصب شده بر روی خودرو کوییک پلاس اتومات و وانت ۱۵۱ است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.