آغاز مزایده اینترنتی خودروهای آسیب‌دیده ایران‌خودرو

0 3,158

ایران خودرو قصد دارد خودروهای غیرسالمی را که امکان فروش عادی آن‌ها وجود ندارد، در یک مزایده به حراج بگذارد. این خودروها به دلایل مختلف از جمله وجود خط و خش (در حین تولید)، تصادف در کارخانه یا افت قیمت به سبب قدیمی‌شدن، روی دست ایران‌خودرو باقی مانده‌اند. به نظر می‌رسد فراخوان ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران‌خودرو بهترین روش برای فروش این ماشین‌ها باشد.

آغاز دور جدید مزایده عمومی محصولات ایران خودرو – ۹ بهمن

طبق اطلاعیه جدید گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده صفر و کارکرده را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.

متقاضیان از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای سه‌شنبه  ۱۱ بهمن تا روز شنبه ۱۵ بهمن فرصت دارند تا با مراجعه به محل برگزاری مزایده گروه صنعتی ایران خودرو از محصولات حاضر در مزایده بازدید کنند.

آدرس محل برگزاری مزایده به شرح تهران، کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران – کرج، به‌سمت شهرک سرو آزاد (پیکانشهر)، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده‌های شرکت ایران خودرو است.

علاقه‌مندان برای ارائه پیشنهاد قیمتی خود و ثبت آن، می‌توانند به سایت اینترنتی سامانه مزایده ایران خودرو مراجعه کنند.

آغاز مزایده اینترنتی خودروهای آسیب دیده ایران خودرو – ۱۸ آبان

شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای آسیب‌دیده صفر و کارکرده را از طریق مزایده عمومی به روش اینترنتی به فروش برساند.

گفتنی است این مزایده امروز چهارشنبه ۱۸ آبان ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا روز یکشنبه ۲۲ آبان برگزار می‌شود.

ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو

جزییات مربوط به ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو – ۹ مهر

خودروهای متعددی از جمله سمند، سورن پلاس، آریسان و تارا با قیمتی پایین‌تر از بهای کارخانه‌ای در این مزایده شرکت داده شده‌اند. متقاضی می‌تواند از تاریخ ۶ الی ۱۰ مهرماه به آدرس اعلام‌شده توسط شرکت، یعنی کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران کرج، به سمت شهرک سرو آزاد، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲ مراجعه کرده و پس از بازدید از محصولات مختلف، قیمت پیشنهادی برای خرید خودرو یا خودروهای دلخواه را به طور اینترنتی در سایت مزایده به ثبت برساند.

ولی پیش از ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو بد نیست با قوانین این فرایند آشنا شوید. اول اینکه با مراجعه به سایت ایران خودرو و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی، مشروح شرایط را مورد بررسی کامل قرار دهید. شرکت در مزایده و ثبت پیشنهاد به معنی قبول شروط مقرر در اسناد مزایده است.

در ضمن، شرکت در مزایده مستلزم سپرده‌گذاری ۱۰ میلیون تومان در ازای هر خودرو است. بنابراین با توجه به محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی، توصیه می‌شود که از کارتی استفاده کنید که با سپرده‌گذاری حداقل ده میلیون تومانی از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی مشکلی نداشته باشد. این کارت و شماره حساب متعلقه حتما باید به نام متقاضی باشد.

پیش از ثبت نام در مزایده اینترنتی ایران خودرو بد نیست بدانید که قیمت پیشنهادی برای هر خودرو صرفا بابت خرید آن است. پرداخت هزینه‌های دیگر مثل مالیات، عوارض و حقوق دولتی و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز شامل حال متقاضی می‌شود.

هر شرکت‌کننده می‌تواند برای خرید بیش از یک خودرو ارائه پیشنهاد دهد. در صورت برنده شدن، متقاضی فرصت محدودی برای تسویه‌حساب دارد. بر اساس قوانین مزایده، اگر متقاضی در مدت معلوم نسبت به واریز وجه کلی خودرو اقدامی نکند، سپرده وی نزد مزایده گذار باقی می‌ماند و حق هیچ‌گونه شکایتی نیست. همچنین در صورت تسویه‌حساب، امکان انصراف وجود ندارد.

توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به سایت اینترنتی مزایده حتما اطلاعات شخصی خود را در وب‌سایت فروش ایران خودرو تکمیل کنید. برای آگاهی از جزییات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۴۴۷۹۶۹۴۸  الی ۴۴۷۹۶۹۵۶ تماس بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.