خودروهای وارداتی هیوندای هفته آینده در سامانه یکپارچه عرضه می‌شوند

0 2,022
شرکت کرمان موتور نماینده هیوندای کره جنوبی در ایران ۴ مدل خودروی هیوندای را در سامانه یکپارچه عرضه می‌کند.

به گزارش کارنامه به نقل از آخرین خودرو، در دوره جدید واردات خودرو شرکت KTL برنامه عرضه محصولات هیوندای را دارد. در همین راستا این شرکت چهار مدل از خودروهای این نشان کره ای را برای عرضه در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی آماده کرده است. هفته آینده مدل های کرتا، النترا، کُنا و توسان از نشان هیوندای در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به مشتریان ارائه می شوند.

گفته می شود که فعلاً دارندگان اولویت در این سامانه می توانند نسبت به پیش خرید خودروهای هیوندای اقدام کنند. همچنین قرار است تا هزار دستگاه از این خودروهای هیوندای با موعد تحویل ۶۰ روز کاری در سامانه به فروش برسند. هنوز قیمت قطعی این خودروها مشخص نیست و در صورتی که در هنگام آغاز ثبت نام، قیمت مصوب از سوی سازمان حمایت تعیین نشده باشد، مشتریان به صورت علی الحساب پیش خرید خود را ثبت می کنند.

اواخر سال ۱۴۰۱ بود که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، تعداد قابل توجهی از مشتریان ثبت نام کردند. پیش از این تنها نزدیک هزار و ۱۰۰ دستگاه چانگان CS35 پلاس در این سامانه عرضه شده بود. اما حال قرار است تا برای الباقی مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، تعدادی خودرو از ۸ مدل ارائه شود و آن ها هم بتوانند تا فرایند ثبت نام خود را یک گام جلوتر ببرند. هیوندای کرتا، هیوندای النترا، هیوندای توسان، هیوندی کنا، کیا سلتوس، چانگان CS35 پلاس، چانگان CS55 پلاس و فیات ۵۰۰ از جمله خودروهایی هستند که توسط شرکت KTL، کوشا خودرو، سایپا و پارسیان موتور در این سامانه عرضه خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.