همه مشخصات سهند پارس خودرو در کاتالوگ

0 4,352
تمامی مشخصات سهند پارس خودرو در کاتالوگی که به تازگی در وب‌سایت رسمی این شرکت ایرانی قرار گرفته، نوشته شده است. علاوه بر مشخصات فنی، لیست امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی این خودرو را در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سهند پارس خودرو به عنوان فیس‌لیفت دوم خودروی ساینا در ۲ تیپ متفاوت عرضه می‌شود:

سهند به موتور ۱.۵ لیتری M15 GSI مجهز است که قدرت و گشتاور آن در تیپ‌های بنزینی به ترتیب به ۹۰ اسب بخار و ۱۳۷ نیوتن متر می‌رسد. ولی در تیپ‌های دوگانه‌سوز، قدرت موتور ۷۷ اسب بخار و گشتاور آن ۱۱۶ نیوتن متر است. انتقال نیرو در تیپ‌های سهند بر عهده گیربکس دستی ۵ سرعته است. تمامی تیپ‌ها از استاندارد آلایندگی یورو ۵ پیروی می‌کنند.

مشخصات سهند پارس خودرو در بخش تجهیزات ایمنی و رفاهی شامل سیستم پایش باد لاستیک‌ها، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، USB با قابلیت شارژ موبایل، ایزوفیکس، کمربند دونقطه‌ای با محدودکننده نیرو، سیستم هشدار نبستن کمربند راننده، ایربگ برای سرنشینان جلو، شیشه بالابر برقی، آینه‌بغل برقی، سنسور دنده‌عقب، مه‌شکن جلو و عقب، اتولایت، دیلایت، تنظیم دستی ارتفاع چراغ، چراغ مشایعت تا درب منزل و دزدگیر جانبی برای تمام تیپ‌ها می‌شود.

سیستم کنترل پایداری ESC، سیستم کنترل کشش TSC، سیستم ترمز ضد قفل ABS به همراه توزیع‌کننده الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم کمکی ترمز BAS، دستیار شروع حرکت در سربالایی HSA و ترمز اضطراری، مشخصات سهند پارس خودرو در بخش ترمز و پایداری بوده که در تمام تیپ‌ها مشترک هستند.

از دیگر مشخصات سهند پارس خودرو می‌توان به سانروف در تیپ‌ N326 دستی، و همین‌طور مانیتور ۷ اینچی، آینه جانبی برقی با قابلیت تاشوندگی و گرم‌کن، دوربین دید عقب، دو عدد بلندگو عقب و آنتن باله کوسه‌ای اشاره کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.