دیار خودرو دست روی کراس اوور جذاب بایک X55 گذاشت

0 1,784

دیار خودرو به‌عنوان یکی از واردکنندگان مجاز تصمیم گرفته کراس اوور بایک X55 را در دسترس خریداران ایرانی قرار دهد. نمونه‌های اولیه این خودروی چینی هم‌اکنون برای اجرای آزمایش‌ها و ارزیابی‌های مختلف وارد کشور شده است. به همین خاطر بد نیست نگاهی به مشخصات بایک X55 دیار خودرو داشته باشیم.

کراس اوور ایکس ۵۵ یکی از جدیدترین محصولات کمپانی BAIC است که سابقه و شهرتی طولانی در حوزه خودروسازی دارد. این ماشین نیز نظیر سایر رقبای چینی خود، ظاهر مدرن و دلپسندی دارد و البته مشخصات فنی آن نیز مشابه با خودروهای چینی حاضر در بازار است. بنابراین دیار خودرو می‌بایست با تنظیم قیمت و تنوع تجهیزات و امکانات رفاهی و ایمنی، شانس موفقیت در فروش این محصول را افزایش دهد.

مشخصات بایک X55 دیار خودرو

مشخصات فنی

مشخصات بایک X55 دیار خودرو در بخش فنی شامل یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژ می‌شود که محصول اختصاصی کمپانی BAIC بوده و از فناوری GDi بهره می‌گیرد. این موتور می‌تواند ۱۸۸ اسب بخار قدرت و ۳۰۵ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک WDCT وظیفه هدایت نیروی موتور به چرخ‌های جلو را بر عهده دارد. بایک ایکس ۵۵ در بهترین شرایط ممکن، در مدت‌زمان ۷.۸ ثانیه از حالت سکون به شتاب ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست می‌یابد و در دسته خودروهای پرشتاب و چالاک قرار می‌گیرد.

همان‌طور که گفته شد، شانس موفقیت دیار خودرو در عرضه بایک X55 به تنوع تجهیزات و امکانات ایمنی و همین‌طور قیمت وابسته است. البته به نظر می‌رسد شرکت ایرانی نیز چنین استراتژی را در نظر گرفته و قرار است بایک ایکس ۵۵ را به‌عنوان یک محصول فول‌آپشن وارد بازار کند. تهویه دوکاناله اتوماتیک، سیستم فیلترینگ هوشمند هوای کابین، دوربین ثبت واقعی حین رانندگی، صندلی‌های برقی ردیف جلو، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور نور، سنسور باران، اتوهلد، سیستم هشدار رانندگی بین خطوط، ترمز اتوماتیک، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم کمک به حرکت در سربالایی و سراشیبی، کروز کنترل تطبیقی، سقف پانوراما، شش کیسه هوا و …، همگی جزو مشخصات بایک X55 دیار خودرو در بخش آپشن‌ها و امکانات ایمنی لحاظ شده‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.