اعلام طرح جایگزینی برای مشتریان پژو پارس / توقف تولید در اسفندماه

0 1,071
به دنبال توقف تولید پژو پارس به دلیل عدم پشتیبانی از استانداردهای ۸۵ گانه، مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو از جایگزینی پژو پارس با سایر محصولات استاندارد خبر داد. در طرح پیشنهادی تبدیل ایران خودرو سورن پلاس اقساطی و پژو ۲۰۷ به صورت پیش فروش برای متقاضیان پارس در نظر گرفته شده اند. به دلیل غیر استاندارد بودن پژو پارس و توقف تولید این خودرو تا اسفندماه، ایران خودرو به دنبال تعیین تکلیف تعهدات بیش از ظرفیت تولید است.

به گزارش کارنامه به نقل از ایکوپرس، کیوان پناهی افزود: با توجه به الزام اجرای استانداردهای ۸۵گانه در خودروهای تولیدی و عدم توانایی پلتفرم (بن‌سازه) محصول پارس در تطابق با استانداردها، به متقاضیان پیشنهاد شده تا این محصول را با دیگر خودروهای ایران‌خودرو که مطابق با استانداردهای۸۵ است جایگزین کنند.
وی با بیان این‌که، گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای احترام به متقاضیان برای خرید خودرو، شرایط خرید سایر محصولات دارای استانداردهای ۸۵گانه را برای متقاضیان پارس فراهم کرده، تصریح کرد: پیشنهادهای ارایه شده شامل سورن و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای از منظر کلاس ابعادی و مطلوبیت بازار نزدیک به پارس هستند.
پناهی ادامه داد: ایران‌خودرو با حفظ حقوق مشتریان، براساس اولویت‌های سامانه یکپارچه متقاضیان را فراخوان می‌کند تا هر یک از آنان براساس زمان واریز وجه در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.
به گفته وی، ایران‌خودرو، در راستای ایجاد شرایط مناسب پرداخت وجه خودرو برای متقاضیان، با وجودی‌که تمامی خودروهای این شرکت دارای تفاوت قابل توجهی با قیمت حاشیه بازار هستند، امکان پرداخت بخشی از وجه خودرو به صورت اقساطی را فراهم کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.