عرضه پیکاپ G9 بهمن موتور در بورس کالا

0 2,684
گروه بهمن برنامه دارد تا پیکاپ G9 را در بورس کالا به فروش برساند و گفته می‌شود که قیمت پایه این پیکاپ در بورس کالا در محدوده یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تا دو میلیارد تومان است.

به گزارش کارنامه، بهمن G9 تا پایان آذر ۱۴۰۲ در بورس کالا به فروش می رسد و با توجه به فعالیت خط تولید این محصول تحویل آن در ابتدای زمستان ۱۴۰۲ به مشتریان انجام می شود.

پیکاپ بهمن G9 یکی از پیکاپ های نشان ZX Auto چین است که سال گذشته به بازار ایران معرفی شد. این خودرو یک محصول کار و تجاری دو دیفرانسیل است که می تواند قابلیت آفرودی را به مشتریان ارائه دهد. نشان ZX چین چند سالی است که با گروه بهمن فعالیت می کند و خودروهایی مانند کاپرا، کاپرا ۲ و کاپرا ۲ جدید را به بازار ایران عرضه کرده است.

بهمن G9 به پیشرانه دو لیتری توربو شارژ TGDi مجهز است که ۲۲۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این پیکاپ از نوع ۸ سرعته اتوماتیک AT است که توسط کمپانی ZF تامین می شود و توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند.

در تعلیق جلوی پیکاپ G9 از ساختار دو جناغی استفاده شده است. در بخش عقب هم نیز ساختار مولتی لینک دیده می شود. همچنین تعلیق نمونه نهایی بهمن G9 که به دست مشتریان می رسد، قابلیت تنظیم سفتی و نرمی در ۸ مرحله را دارد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.