اولین اپلیکیشن تقاضای سفر ویژه تاکسی‌ها رونمایی شد

0 2,869
شرکت تاکسی بیسیم تهران، از نخستین اپلیکیشن تقاضای سفر ویژه تاکسی‌ها رونمایی کرد.

محمدتقی مهدیخانی، رییس هیات مدیره شرکت تاکسی بیسیم تهران، روز نهم مهرماه  در نشست خبری رونمایی از سامانه تاکسی آنلاین اختصاصی تاکسی، اعلام کرد در گذشته شرکتی برای ارائه خدمت در این حوزه وجود داشت که به دلایلی از ادامه فعالیت بازماند. ‌اپلیکیشن TBT به شکل اختصاصی برای ناوگان تاکسیرانی طراحی شده و به‌زودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. یکی از اهداف این اپلیکیشن، افزایش احساس امنیت با کمک تاکسیران‌های کشور است تا به عنوان حلقه اتصال عرضه و تقاضا در خصوص خدمات اصولی و بهینه حمل و نقل متعهد به تعهدات قانونی خود باشد.

وی افزود هزینه این سفرها بر اساس زمان ترافیک و مسافت طی شده به گونه‌ای در این اپلیکیشن دیده شده که تاکسیران‌ها براساس ارائه خدمات واقعی حمل‌ و نقل درآمد منطقی داشته و پرداخت هزینه واقعی سفر، باعث رضایتمندی مسافر و راننده می‌شود.

امیری، رییس تاکسی بیسیم شیراز، اظهار کرد مجوزهای مربوط به این سامانه را از اتاق اصناف، سازمان حمل‌ونقل مسافر درون شهری و اتحادیه کسب‌وکارهای فضای مجازی دریافت کرده‌ایم. این سامانه در تهران و شیراز آغاز به کار می‌کند. جذب تاکسی‌ها اولین قدمی است که در این حوزه برداشته‌ایم. در مرحله نخست جذب، ما تمام خودروها را جذب می‌کنیم. قدم بعدی برنامه‌ریزی برای تعویض خودرو همراه با تسهیلات است تا ماشین‌هایی که دچار فرسودگی شده‌اند را تعویض کنیم. ضمن اینکه با دریافت کمترین درصد سعی داریم که مشکلات رانندگان را کاهش دهیم.

وی افزود مزیت رقابتی ما این است که به عنوان آبونمان موردنظر در ابتدا کمتر از ۱۰ درصد و در نهایت و در بیشترین حالت ۱۰ درصد دریافت خواهیم کرد. برتری ما این است که فقط تاکسی داریم و می‌توانیم به راحتی اعتماد مشتری را جذب کنیم. تاکسی‌های ما دارای صلاحیت از نظر تاکسیرانی هستند و مردم نیز به این امنیت نیاز دارند. در پلتفرم‌های دیگر گزینه عجله دارم برای افزایش کرایه مورد استفاده قرار می‌گیرد اما ما سعی داریم با کرایه واقعی پیش برویم و از گزینه‌ها استفاده نکنیم.

سامان مهدیخانی، مسئول فنی این سامانه، درباره رقابت با دیگر اپلیکیشن‌های فعال در حوزه حمل‌ونقل هوشمند گفت قصد داریم امنیت و شفافیت را احیا کنیم، چرا که تاکسیران‌ها مسایل امنیتی و آموزشی بسیاری را دیده‌اند. مهم‌ترین گزینه ما امنیت و شفافیت است. کرایه در این اپلیکیشن واقعی است و مشکلات ترافیکی بر میزان کرایه تاثیر دارد و این مساله راننده تاکسی را برای قبول سفر ترغیب می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.