نگاهی بر مشخصات محصولات آینده زامیاد

0 2,832

مدیر بازاریابی و توسعه فروش شرکت زامیاد در گفتگوی اخیر از برنامه‌های آتی این شرکت رونمایی کرده است. با محوریت گسترش خودروهای مسافربری و حمل‌ونقل عمومی و همین‌طور در راستای نوسازی ناوگان و کاهش آلودگی هوا، تنوع سبد محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ بیشتر می‌شود.

محصولات آینده زامیاد

یکی از محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲، اتوبوس ۱۲ متری شهری است که به‌تازگی در نمایشگاه خودروی شیراز به عرضه درآمد و نظر حضار و رسانه‌ها را به خود جلب کرد. در همان زمان گفته شده بود که زامیاد قرار است دو اتوبوس جدید دیگر را هم روانه جاده‌ها کند.

اتوبوس ۱۸ متری و یک اتوبوس بین‌شهری VIP از دیگر محصولات آینده این شرکت به حساب می‌آیند. به علاوه، یک میدل باس شهری برای حمل‌ونقل عادی و یک میدل باس VIP برای کاربرد در شرکت‌های گردشگری به‌زودی در سبد محصولات زامیاد قرار می‌گیرند.

ون دوگانه‌سوز هامون، یکی دیگر از مهم‌ترین محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ به حساب می‌آید که به موتور نیسان ژاپن مجهز است و درصد عمده‌ای از آن داخلی‌سازی شده است.

زامیاد همچنین قرار است در سال جدید، از سه کامیونت ۵.۵ تنی، ۶ تنی و ۹.۵ تنی رونمایی کند. در حالی که کامیونت‌های ۵.۵ و ۶ تنی در دو نسخه خواب‌دار و بدون خواب عرضه می‌شوند، کامیونت ۹.۵ تنی مجهز به امکانات متعددی همچون جای خواب، یخچال و … است. کامیون ۲۰ تنی در رده‌های کمپرسی و باری هم جزو تولیدات زامیاد در آینده نزدیک خواهد بود، هرچند که رونمایی از آن احتمالا به سال آینده موکول می‌شود.

از دیگر محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ باید به وانت پادرای لانگ و همین‌طور نسخه جدید نیسان آبی اشاره کرد. این وانت پرطرفدار با کابین جدید در نیمه دوم سال جاری در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

افزایش ۲۶ درصدی تحقق برنامه تولید در سه ماه نخست سال ۱۴۰۲ نسبت به بازه مشابه در سال گذشته، دستاورد مهمی برای زامیاد به حساب می‌آید. محصولات جدید این شرکت بدون شک نقش قابل‌توجهی در نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور خواهند داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.