فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

ثبت‌نام سایپا؛ آغاز فروش فوق‌العاده ۵ محصول پرطرفدار

0 788
ثبت‌نام در طرح‌های فروش و پیش‌فروش سایپا قرار بود آرامش بیشتر بازار خودرو را با خود به همراه داشته باشد. مسئولین برنامه‌ریزی کرده بودند که عرضه ۲۰ درصد از محصولات خودروسازان در طرح‌های فروش فوری و پیش‌‌فروش سبب شود که خودروهای تولیدی خودروسازان هرچه سریع‌تر به دست مصرف‌کنندگان واقعی رسیده و دست دلالان و سوداگران بازار خودرو از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه شود. اتفاقی که تاکنون شاهد رخ دادن آن نیستیم.

فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

در عمل اما این اهداف محقق نشده و بازار خودرو همچنان جولانگاه دلالان و سودجویان است. حتی افزایش میزان تولید خودروسازان نسبت به سال ۹۷ نیز نتوانسته وضعیت بازار خودرو را اندکی بهبود بخشد و همچنان مصرف‌کننده ایرانی با کمبود عرضه خودرو از جانب خودروسازان مواجه است.

قرار بود با افزایش قیمت و عرضه خودرو از طرف خودروسازان بازار خودرو به سمت کاهش آشفتگی حرکت کند اما در حال حاضر نه تنها قیمت‌ها در بازار نجومی است که سود کلانی نیز راهی جیب دلالان و مافیای خودرو می‌شود. سودی که از جیب مصرف‌کننده نهایی خارج شده و حتی به دست تولیدکنندگان نیز نمی‌رسد.

به هر روی سایپا نیز همگام با دیگر خودروساز مورد حمایت دولت فعلا در حال ارائه طرح‌های پیش‌فروش، فروش نقدی و فروش اینترنتی است تا به کمک آن‌ها محصولات نهایی خود را به دست مصرف‌کنندگان برساند.

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام و طرح‌های فروش و پیش فروش متنوع سایپا.

حتما بخوانید: نحوه تشخیص دستکاری کیلومتر ماشین

آغاز فروش فوق‌العاده ۵ محصول پرطرفدار گروه خودروسازی سایپا – خرداد ۱۴۰۰

گروه خودروسازی سایپا از امروز ۱۸ خرداد ماه طرح فروش فوق‌العاده خود را آغاز کرد.

سایپا در طرح فروش فوق‌العاده خود ۵ محصول پرطرفدار این شرکت یعنی خودروهای تیبا صندوقدار (رینگ فولادی)، تیبا ۲ (رینگ فولادی)، ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)، ساینا S و کوییک S را عرضه کرده است.

متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش می‌توانند از امروز به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و عملیات ثبت‌نام را انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده سایپا در ۱۸ خرداد ماه نیز همچون گذشته نیازمند پرداخت هزینه خاصی نیست و تنها پس از اجرای قرعه‌کشی، منتخبین ۷۲ ساعت فرصت دارند تا مبلغ کل خودروی ثبت‌نامی خود را واریز کنند. در این حالت ثبت‌نام تکمیل شده و خودرو این افراد نهایتا پس از ۹۰ روز به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

شرایط فروش فوری محصولات سایپا ویژه دهه فجر – بهمن ۹۹

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت‌نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد سازوکار شناسایی و عرضه به مصرف‌کنندگان واقعی، شرایط فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه دهه مبارک فجر به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

ثبت‌نام سایپا

زمان فعال‌سازی بخشنامه فروش فوری محصولات سایپا: ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه ۹۹ به مدت ۳ روز

شرایط قرعه‌کشی در این بخشنامه نیز فعال است.

پیش فروش محصولات سایپا – ۲۵ دی ماه ۹۹

به اطلاع کلیه متقاضیان محصولات سایپا می‌رساند، در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه به مصرف کنندگان واقعی، شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

زمان فعال‌سازی این بخشنامه: ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۵ام دی ماه ۹۹ (به مدت سه روز)

جدول خودروهای قابل واگذاری در مرحله پیش‌فروش سایپا:

ثبت‌نام سایپا

گفتنی است سایپا اعلام کرده است که قصد دارد با گذر زمان مرحله قرعه‌کشی را از شرایط فروش خود حذف کرده و محصولات خود را بدون در نظر گرفتن محدودیت تعداد به دست مصرف‌کنندگان نهایی برساند.

بدون کارشناسی ماشین نخر

درخواست فروش سفارشی خودرو

    ثبت درخواست فروش سفارشی خودرو
    ممکن است شما دوست داشته باشید
    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.