خودروی‌تان را برای شما می‌فروشیم!

آشنایی با فرآیند آموزش و جذب کارشناسان کارنامه

4 2,726

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که اصلا چرا باید به کارشناسان کارنامه اعتماد کنید و با خود بگویید مگر آنها چقدر در تشخیص جزئیات و قیمت خودرو مورد معامله شما حرفه‌ای‌تر و کارآمدتر هستند.

در پاسخ به این پرسش باید گفت که کارشناسی به سبک کارنامه با تمامی کارشناسی‌های خودرو که تا الان دیده‌اید فرق دارد. به عنوان مثال کارنامه بیش از ۴۳۵ آیتم در خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهد. این در حالی است که کارشناسی‌های موجود در بازار به بیش از ۲۵۰ آیتم نمی‌رسند.

از طرفی دیگر نیز باید گفت کارشناسان کارنامه از بین افراد با تجربه برگزیده شده‌اند و می‌توانند در فرآیند خرید و فروش خودرو شما مو را از ماست بیرون کشیده و در نهایت یک قیمت عادلانه و کارشناسی شده ارائه دهند. آنها در «آکادمی کارنامه» زیر نظر اساتید برتر حوزه خودرو آموزش دیده‌اند.

پس از این مراحل، کارشناسان کارنامه دوره‌ای تخصصی را برای کسب دانش روز خودروهای پیشرفته در دانشگاه صنعتی شریف سپری می‌کنند و پس از موفقیت در این دوره، وارد دوره آزمایشی کارهای عملی، پیش از ارائه خدمات به مشتریان می‌شوند. این کارشناسان با کمک ابزارهای به‌روز در این زمینه از خبره‌ترین افراد بازار خودرو هستند. ویدئوی زیر را ببینید تا با فرآیند آموزش کارشناسان بیشتر آشنا شوید.

چنانچه قصد خرید و فروش خودرو دارید، سری نیز به سایت کارنامه بزنید و از جزئیات خدمات کارشناسی خودرو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حتما بخوانید: ۱۵ اشتباه رایجی که به سلامت ماشین‌تان ضربه می‌زند

محاسبه هزینه کارشناسی خودرو

  هزینه کل:
  ثبت درخواست کارشناسی
  ممکن است شما دوست داشته باشید
  4 نظرات
  1. علی فانی می گوید

   سلام
   خدا قوت.
   جای این کار در ایران خالی بود و حداقل بعد از تماشای کلیپ های معرفی شما خوشحال شدم که بالاخره یک نماینده مورد اطمینان از طرف خریدار و بدون حضور او در آشفته بازار معاملات خودرو عرض اندام کرده.انشاله به زودی از خدمات شما استفاده میکنم و برای شما آرزوی توفیق دارم.یا حق

   1. کارنامه می گوید

    سلام
    ممنون از انرژی خوبتون. خوشحالیم که توانستیم رضایت شما رو جلب کینم.

  2. فرزاد فخرالدین عراقی می گوید

   سلام
   در حال حاضر استخدام دارید
   شرایط چیه

   1. کارنامه می گوید

    سلام.
    اطلاعات تماس‌تون رو برای سایت کارنامه ایمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

  ارسال دیدگاه

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.