آشنایی با آکادمی آموزشی کارنامه و دوره‌های آن

0 1,169

آیا می‌دانید کارشناسان کارنامه آموزش‌های لازم را کجا می‌بینند که تا برای کارشناسی خودروی شما آماده شوند؟ یا سطح کیفی آموزش‌های آنها چقدر است؟ یا به عبارتی چگونه آموزش می‌بینند که برای یک کارشناسی تمام عیار آماده می‌شوند؟

کارشناسان کارنامه آموزش‌های لازم را در جایی به نام آکادمی کارنامه می‌بینند، اما قبل از  ورود به آنجا، توسط یک تیم حرفه‌ای، گزینش می‌شوند. اگر در ارزیابی‌های اولیه بتوانند امتیاز لازم برای ورود به آکادمی را کسب کنند، وارد آنجا می‌‌شوند. سپس با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات، دوره‌های تخصصی رنگ، بدنه و فنی را می‌گذرانند. آنها در این مرحله انواع مختلفی از خودروها را بررسی می‌کنند تا برای ورود به بازار کار آماده شوند.

چنانچه این دوره را با موفقیت به پایان رساندند، وارد مرحله بعد شده و در دوره‌های پیشرفته‌ای که در دانشگاه شریف برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند. در آنجا نیز آموزش‌های تکمیلی زیر نظر برجسته‌ترین اساتید ارائه می‌شود.

بعد از گذراندن این دوره، کارشناسان دوباره ارزیابی شده و کار عملی را پیش از شروع به کار رسمی آغاز می‌کنند. بعد از این مرحله، بنا به تشخیص اساتید و در صورتی که کارشناس از هر نظر آمادگی‌های لازم را کسب کرده باشد، رسما کار خود را در کارنامه شروع خواهد کرد.
البته بعد از شروع به کار شدن نیز، فرآیند کارشناسی خودرو را با مشورت و زیرنظر متخصصان این حوزه انجام می‌دهند تا از هر نظر برای شما تجربه خرید و فروشی مطمئن و لذت‌بخش رقم بزنند.

اگر علاقه‌مندید تا با فضای آموزشی کارنامه بیشتر آشنا شوید، ویدیوی زیر را ببینید

اگر شما هم قصد خرید و فروش حودرو دارید و می‌خواهید درباره نحوه کارشناسی کارشناسان و جزئیات آن بیشتر بدانید، نگاهی به یکی از گزارش‌های کارنامه بیندارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.