ثبت درخواست .
مرحله اول
مبلغ وام:
120
میلیون تومان
برای استفاده از این وام، ارزش خودروی انتخابی شما باید بیش از
240 میلیون تومان
باشه.
طول مدت بازپرداخت
مبلغ هر قسط (تومان)
مجموع اقساط (تومان)
120 میلیون تومان/ 6 ماهه

خرید اقساطی خودرو

با وام بدون ضامن کارنامه، بودجه خرید خودت رو تا ۲ برابر افزایش بده!

header car
header car

چرا خرید اقساطی کارنامه؟

کاملا آنلاین

بدون نیاز به مراجعه حضوری!

بدون نیاز به ضامن

برای مبالغ زیر ۳۰۰ میلیون تومان!

تخصیص سریع وام

در کمتر از ۱ هفته!

همراهی در خرید خودرو

با ضمانت‌نامه خرید کارنامه!

هم فاله هم تماشا، هم وامه هم خرید خودرو!

در خرید اقساطی خودرو علاوه بر اعطای وام، کارنامه تمام مراحل خرید شامل پیدا کردن خودروی مورد نظرتون، ارزیابی قیمت، هماهنگی و تعیین قرار بازدید، بررسی فنی و کارشناسی و نهایتا تنظیم مبایعه‌نامه رو انجام خواهد داد.
car

+

0

میلیون تومان

مراحل خرید اقساطی خودرو

step item
1

ثبت درخواست وام

از طریق فرم بالا درخواستتون رو ثبت کنین تا در سریع‌ترین زمان ممکن باهاتون تماس بگیریم.

step item
2

اعتبارسنجی اولیه

قبل از ارائه وام، لازمه به طور آنلاین اعتبارسنجی بشین. اعتبار سنجی کمتر از ۱ روز زمان میبره!

step item
3

تکمیل مدارک

برای تخصیص وام لازمه مدارکی رو که در ادامه توضیح دادیم آماده داشته باشین.

step item
4

مشاوره انتخاب خودرو

باتوجه به بودجه و مشخصات مدنظرتون، همراهیتون می‌کنیم تا خودروی دلخواهتون رو پیدا کنین.

step item
5

قرار بازدید

اگر خودرو به دلتون نشست، کارشناسی انجام میدیم تا از سلامتش مطمئن بشیم.

step item
6

عقد قرارداد و خرید

وقت بستن قرارداد و خرید خودروئه. چرخش براتون بچرخه!

مدارک خرید اقساطی خودرو

پس از ثبت درخواست اولیه، برای تخصیص وام لازمه مدارکی که اینجا مشخص شده رو داشته باشین.
سوالات پرتکرار درمورد مدارک

شناسنامه

کارت ملی

فرم ثنا با مهر خدمات الکترونیک قضایی

گردش ۶ ماهه حساب

شماره شبا

چک صیادی بنفش

سند مالکیت یا اجاره‌نامه محل سکونت

فرم اشتغال به کار یا پروانه کسب

سوالات پر تکرار

چه خودروهای شامل تسهیلات وام میشوند؟

plus

در سرویس وام کارنامه شما می‌توانید با استفاده از سرویس خرید سفارشی کارنامه، تمام خودروها چه صفر و چه کارکرده که در داخل کارنامه قابل پذیرش هستند را با استفاده از تسهیلات خریداری بفرمایید.

حداکثر مبلغ وام خرید خودرو در کارنامه چقدره؟

plus

حداکثر مبلغ وام قابل دریافت 400 میلیون تومان تا سقف 50 درصد مبلغ خودرو است. یعنی برای خرید خودروی 600 میلیون تومانی حداکثر 300 میلیون تومان وام میشه دریافت کرد

مدارک مورد نیاز برای وام چه مدارکی است؟

plus

برای دریافت وام نیاز است که شما چک صیادی داشته باشید، علاوه بر چک صیادی، پرینت حساب ۶ ماهه، مدارک شغلی (گواهی اشتغال یا پروانه کسب)، احراز هویت محل سکونت و ثبت نام سامانه ثبت نام الکترونیک (ثنا) الزاما با مهر دفتر خدمات الکترونیک قضایی نیاز است.

فرآیند دریافت وام چگونه‌ است؟

plus

بعد از اعلام درخواست استفاده از تسهیلات از سمت شما، ابتدا در بانک اعتبارسنجی میشوید، بعد از مشخص شدن رتبه اعتبارسنجی و تائید آن، مدارک مورد نیاز (کارت ملی، پرینت حساب، عکس چک صیادی) از شما دریافت شده و برای میزان تخصیص اعتبار ارجاع خواهد شد. پس از تخصیص اعتبار خودروی مورد نظر شما توسط همکاران ما در خرید سفارشی به شما معرفی میشود و سپس شما، همراه با کارشناسان ما در محل برای بازدید، بررسی و همچنین در صورت پسند کارشناسی و نوشتن مبایعه‌نامه خودرو در محل حضور خواهید داشت. پس از عقد مبایعه‌نامه، چک‌های مربوط، به همراه چک تضمین با همراهی ما نوشته شده و پیش پرداخت از سمت شما به همکار کارنامه پرداخت خواهد شد و سپس محضر هماهنگ شده و خودرو را به نام خواهید زد.

مدارک باید به نام چه شخصی باشد؟

plus

مدارک ارسالی می‌بایست به نام شخصی باشد که چک صیادی ارائه میدهد. اگر از چک صیادی شخص دیگری می‌خواهید استفاده کنید می‌بایست مدارک ایشان را نیز ارسال بفرمایید. فقط توجه داشته باشید در این صورت خودرو تا انتهای قرارداد به نام ایشان خواهد شد و سپس می‌توانید خودرو را به نام خود بزنید.

آیا فقط چک صیادی مورد تایید است یا چک‌های دیگر یا سفته را هم میشود ارائه کرد؟

plus

با توجه به قوانین موجود، در حال حاضر فقط چک‌های صیادی بنفش قابل قبول هستند و امکان ارائه سفته و یا چک‌هایی غیر از صیادی مقدور نمی‌باشد.

زمان دریافت وام چقدر طول خواهد کشید؟

plus

در صورت تکمیل مدارک، شما میتوانید در کمتر از ۷۲ ساعت تخصیص اعتبار شده و همکاران ما خودروی مورد نظر شما را به شما معرفی کنند.

نحوه و مدت زمان بازپرداخت چگونه است؟

plus

تسهیلات دریافت شده از سمت کارنامه را شما می‌توانید از 6 تا 36 ماه بازپرداخت کنید. برای وام های کمتر از 60 میلیون از 6ماه تا 24 ماه و برای وام های بیشتر از 60 میلیون از 12 تا 36 ماه. همچنین شما می‌توانید بازه اقساط خود را هر ماه و یا ۳ ماه یکبار انتخاب کنید. به ازای هر قسط یک فقره چک صیادی بنفش از شما دریافت میشود

آیا نیاز به مراجعه حضوری دارد؟

plus

خیر، تمام پروسه دریافت تسهیلات به صورت آنلاین بوده و شما تنها برای بازدید ماشین به صورت حضوری تشریف خواهید برد و اصل مدارک مورد نیاز و قرارداد آن در محضر از شما دریافت خواهد شد.

آیا برای دریافت تسهیلات به ضامن نیاز دارم؟

plus

اگر رتبه اعتبار سنجی شما A یا B باشد تا مبلغ سیصد میلیون تومان می‌توانید بدون داشتن ضامن از این تسهیلات استفاده بفرمایید. اگر مبلغ تسهیلات شما از سیصد میلیون تومان بالاتر بود، ضامن شما نیز می‌بایست مدارکی که برای شما نیاز است را ارسال کرده و تنها یک چک را به عنوان تضمین ارائه دهند. کسانی فاقد رتبه اعتبار سنجی باشند، یعنی کسانی که پیش از این تسهیلاتی دریافت نکرده اند ، تا سقف 100 میلیون مجاز به دریافت وام بدون ضامن هستند

شرایط سند در این طرح به چه صورت خواهد بود؟

plus

در صورتی که مبلغ تسهیلات شما کمتر از ۶۰ میلیون تومان باشد، پلاک و برگ سبز خودرو به نام شما خواهد خورد و اگر مبلغ دریافت تسهیلات بالاتر از ۶۰ میلیون تومان باشد، پلاک به نام شما بوده و قسمتی از دنگ برگ سبز خودرو به نام همکار کارنامه و قسمتی از آن به نام شما خواهد خورد. البته قرارداد اجاره به شرط تملیک با شما بسته و پس از اتمام دوره بازپرداخت، برگ سبز به صورت کامل به نام شما خواهد شد.

آیا در این طرح می‌توانم برای تامین سرمایه خودروهای برنده شده در ثبت‌نامی خودروسازان هم از این تسهیلات استفاده کنم؟

plus

خیر در حال حاضر این سرویس مقدور نمی‌باشد و خودرو می‌بایست به نام شخص حقیقی باشد.

منظور از چک صیادی بنفش کدام است و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

plus

چک صیادی بنفش با هولوگرام بنفش رنگ شناخته می‌شود و نسبت‌ به باقی چک‌ها از اعتبار و امنیت بیشتری برخوردار است. همچنین گرفتن استعلام از چک‌های بنفش این امکان رو به دارندگان چک می‌دهد که سابقه صادرکننده چک رو بررسی کنند و سپس درباره پذیرش یا رد چک تصمیم بگیرند.

گواهی ثنا در چه صورتی مورد تایید است و چطور می‌توان آن را دریافت کرد؟

plus

برای دریافت گواهی ثنا لازم است به مرکز خدمات قضایی مراجعه کنید و حتما در نظر داشته باشید که گواهی ثنا با مهر قضایی همراه باشد.

گزارش گردش حساب ۶ ماهه به چه صورتی قابل قبول است؟

plus

در گردش حساب ۶ ماهه متصل به چک صیادی، دو ستون واریز و برداشت می‌بایست به صورت تفکیک‌شده و به همراه مجموع مبالغ واریز و برداشت نمایش داده شوند.

مدارک موردنیاز بازنشستگان شامل چه چیزهایی میشه؟

plus

در صورتی که بازنشسته باشید می‌توانید به جای ارائه مدارک شغلی، گواهی حقوق خود را ارائه بدهید به این منظور کافیست به سایت بیمه مورد نظر خود مراجعه کرده و از گزینه دریافت گواهی اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز مشاغل آزاد شامل چه چیزهایی میشه؟

plus

برای مشاغل آزاد کافیست جواز کسب یا فرم اشتغال به کار را به همراه سربرگ و مهر مغازه یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستید ارائه بدهید. جواز کسب شما لازم است حتما اعتبار کافی داشته باشد همچنین چنانچه برای دریافت جواز کسب اقدام کرده‌اید می‌توانید با در دست داشتن نامه از صنف یا اتحادیه برای وام اقدام کنید.

کارشناسی خودرو در شهرهای مختلف

چرا به کارنامه اعتماد کنیم؟

خرید و فروش ماشین هم برای خریدار آن و هم برای فروشنده آن با دردسرهای زیادی روبرو است. خریدار همیشه دغدغه‌اش این است که یک ماشین سالم بخرد، فروشنده نیز می‌خواهد خودروی خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروش برساند. همین امر و عدم شناخت آنها از یکدیگر، آنها را با چالش‌های زیادی برای اعتماد کردن و انجام معامله روبرو می‌کند. کارنامه دقیقا اینجاست تا حلقه مفقود شده بین دو طرف معامله باشد. طرف سومی که فضایی امن، شفاف و مطمئن برای خرید و فروش خودروی شما فراهم می‌کند.