شرایط فروش دیما – تیر ۱۴۰۳

0 6,406

دیما دیزل، شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما را اعلام کرد. در ادامه شرایط فروش و قیمت محصولات دیما دیزل از گروه تجاری مایان را می‌خوانید:

شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون و کامیونت دیما – تیر ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – خرداد ۱۴۰۳

دیما دیزل به مناسبت عید قربان و غدیر شرایط پیش فروش نقدی و فروش فوری کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش ۳ مرحله‌ای و یا نقدی و با موعد تحویل ۲۰ و ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:

 


promotion banner

شرایط پیش فروش کامیون و کامیونت دیما – خرداد ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کامیون باری ۱۶ تن، کامیونت ۶ و ۹ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش به صورت اقساطی، قیمت قطعی و با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود؛ برنامه فروش دیما از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ تا ساعت ۱۷ ۳۱ خرداد و یا هنگام تکمیل ظرفیت برقرار است:


شرایط پیش فروش کشنده دیما – اردیبهشت ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط پیش فروش نقدی کشنده خود را اعلام کرد. این طرح فروش به صورت نقدی، قیمت علی الحساب و با موعد تحویل مرداد ۱۴۰۳ به مشتریان ارائه می‌شود؛ این برنامه فروش از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ تا ساعت ۱۷ همان روز و یا هنگام تکمیل ظرفیت برقرار است:

مدل خودرو مبلغ پیش پرداخت (علی الحساب) سود مشارکت سود انصراف جریمه تأخیر زمان تحویل
کشنده دیما HT-490 با کولر درجا ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ۲۰ درصد ۱۷ درصد ۱۲ درصد سالانه هفته سوم و چهارم مرداد ۱۴۰۳

شرایط فروش کشنده دیما – اسفند ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط فروش نقدی کشنده خود را اعلام کرد. این طرح فروش به صورت نقدی و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – دی ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۹ و ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش با اقساط ۲۴ ماهه و با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – دی ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۹ و ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش لیزینگی با اقساط ۶۰ ماهه و با موعد تحویل ۲۰ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.