پرداخت قسطی جریمه خودرو در طرح عیدانه پلیس راهور

0 1,942
پلیس راهور به‌تازگی از امکان پرداخت قسطی جریمه خودرو در طرح عیدانه خبر داده است. با توجه به محدودیت‌های متعدد در سطح شهر، بسیاری رانندگان دانسته یا ندانسته مرتکب جرائم راهنمایی و رانندگی می‌شوند. عدم پرداخت آنی جرائم باعث می‌شود مبلغ جمعی آن‌ها هر روز بیشتر شود. طرح جدید عیدانه مناسب برای افرادی است که به یکباره قادر به پرداخت جریمه‌های خود نیستند.

رئیس پلیس راهور در اظهارات اخیر خود از راه‌اندازی طرح عیدانه خبر داده است. این طرح ویژه، امکان قسط‌بندی جریمه را برای شهروندان میسر کرده و بدین ترتیب افراد می‌توانند با مراجعه به پلیس ۱۰+ و یا اپلیکیشن پلیس من، نسبت به پرداخت قسطی جریمه‌های خود اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور به غیر از پرداخت قسطی جریمه خودرو در طرح عیدانه به نکات دیگری نیز اشاره کرده است. به‌عنوان مثال، افرادی که در آزمون رانندگی قبول شده و یا پایه گواهینامه رانندگی خود را تغییر داده‌اند، در صورت صحت آدرس پستی، حداکثر تا ۷۲ ساعت می‌توانند گواهینامه خود را درب منزل تحویل بگیرند. به علاوه، کارت وسیله نقلیه پس از تغییر مالکیت نیز در ظرف کمتر از ۳ روز ارسال می‌شود.

در ضمن، جرائم مربوط به محدودیت‌های کرونایی برای گروه‌های شغلی درگیر همچون پزشکان، پرستان و اصحاب رسانه قابل‌رسیدگی بوده و این دسته افراد می‌توانند برای اعتراض و حذف جریمه‌های خود به کمیسیون ماده ۵ مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.