فروش ایران خودرو دیزل: بخشنامه فروش نقدی و اقساطی کشنده، کامیون، ون و پیکاپ – بهمن ۱۴۰۲

0 10,033

در این نوشتار با کارنامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام و طرح‌های فروش و پیش‌فروش متنوع ایران خودرو دیزل:

شرایط فروش محصولات ایران خودرو دیزل ویژه نمایندگی‌ها – بهمن ۱۴۰۲


شرایط فروش بنز ۱۹۲۴، ۲۶۲۴، ون وانا و پیکاپ فوتون اتوماتیک – بهمن ۱۴۰۲

شرکت ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی به مناسبت دهه فجر ۴ محصول کار و تجاری خود را به صورت پیش فروش با قیمت قطعی عرضه می‌کند. پیش‌فروش ون وانا و پیکاپ اتوماتیک بنزینی فوتون از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. همچنین پیش‌فروش کامیون‌های بنز باری و کمپرسی ۱۹۲۴ و ۲۶۲۴ نیز از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ به اجرا گذاشته می‌شود:


فروش قطعی کشنده فوتون H5 – بهمن ۱۴۰۲

شرکت ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی کشنده فوتون H5 با استاندارد ADR را به صورت پیش فروش با قیمت قطعی عرضه می‌کند:


طرح پیش فروش کمپرسی ۱۹۲۴ – دی ۱۴۰۲

در این طرح فروش، کمپرسی  ۱۹۲۴ با قیمت قطعی عرضه می‌شود. طرح پیش فروش از ساعت ۱۰ صبح ۱۰ دی صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد:


طرح پیش فروش ون وانا ۳TZ – دی ۱۴۰۲

در این طرح فروش، ون جدید وانا با موتور تویوتا عرضه می‌شود. طرح پیش فروش از ساعت ۱۰ صبح ۶ دی صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد:


فروش ایران خودرو دیزل: پیش فروش کشنده آتامان – آذر ۱۴۰۲


فروش ایران خودرو دیزل: پیش فروش کشنده فوتون H4 – آذر ۱۴۰۲

شرکت ایران خودرو دیزل پیش فروش کشنده فوتون H4 را آغاز می‌کند. در این طرح، کشنده دنده‌ای فوتون H4 با موتور یورو ۴ عرضه می‌شود. این طرح فروش از روز ۲۲ آذر ۱۴۰۲ به دو روش حضوری (نمایندگی‌های مجاز) و اینترنتی از طریق سایت فروش شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد:


طرح فروش اقساطی ون وانا ۳TZ – آذر ۱۴۰۲

در این طرح فروش اقساطی، ون جدید وانا با موتور تویوتا عرضه می‌شود. طرح فروش اقساطی از ساعت ۱۰ صبح ۱ آذر صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد:


طرح فروش اقساطی پیکاپ فوتون اتوماتیک (آذر ۱۴۰۲)

از امروز دوشنبه ۱۵ آبان فروش اقساطی پیکاپ فوتون اتوماتیک آغاز می‌شود. در این طرح فروش اقساطی، محصول جدید پیکاپ فوتون تونلند بنزینی اتوماتیک عرضه می‌شود. طرح فروش اقساطی از ساعت ۱۰ صبح ۱۵ آبان صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد:


طرح پیش فروش ایران خودرو دیزل: کشنده فوتون H5 اتوماتیک (آبان ۱۴۰۲)

از چهارشنبه ۱۰ آبان پیش فروش کشنده H5 آغاز می‌شود. در این طرح پیش‌فروش کامیون کشنده فوتون H5 با موعد تحویل دی ۱۴۰۲ و با قابلیت ADR عرضه می‌شود.

به گزارش کارنامه بر اساس این طرح پیش‌فروش، کامیون کشنده فوتون H5 از ساعت ۱۰ صبح صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.