فردا موتورز شرایط فروش و قیمت جدید FMC SX5 را اعلام کرد

0 2,599

خریداران سری اول کراس‌اوور SX5 فرداموتورز این خودرو را با قیمت قطعی ۶۲۹ میلیون تومان و تخفیف نقدی ۴۰ میلیون تومانی دریافت کنند. حالا فردا موتورز قیمت کارخانه‌ای این خودرو را افزایش داده است. در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن مرور مشخصات و ویژگی‌های فنی، ایمنی و رفاهی کراس‌اوور SX5 فردا موتورز نگاهی داشته باشیم بر آخرین اخبار مرتبط با قیمت و شرایط فروش این خودرو:

فردا موتورز شرایط فروش و قیمت جدید FMC SX5 را اعلام کرد – شهریور ۱۴۰۰

شرکت فردا موتورز با اعلام شرایط فروش FMC SX5 برای شهریور ۱۴۰۰، قیمت این کراس‌اوور را افزایش داد. در حال حاضر این محصول به صورت پیش‌فروش عرضه می شود.

قیمت مصوب و جدید FMC SX5 از سوی شرکت فردا موتورز ۶۴۹ میلیون تومان تعیین شده و نسبت به قبل، ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و همچنین دیگر به مشتریان تخفیف نقدی اعطا نمی‌شود.

در طرح فروش جدید این شرکت سود مشارکت ۱۸ درصد به مشتریان تعلق می‌گیرد و مدت زمان تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است. همچنین پیش پرداخت ۳۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در زمان ثبت‌نام نیاز است. با توجه به بخشنامه منتشر شده در وبسایت رسمی فردا موتورز، قیمت ۶۴۹ میلیون تومان با در نظرگیری هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات، عوارض و… است.

مدل خودرو  قیمت قدیم (تومان) قیمت جدید شهریور ۱۴۰۰ (تومان)
کراس اوور FMC SX5  ۶۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰  ۶۴۹٫۰۰۰٫۰۰۰

مشخصات کراس‌اوور FMC SX5 خودروسازی فردا

این خودرو با طول کلی ۴۵۱۵ میلی‌متر، عرض ۱۸۱۲ میلی‌متر، ارتفاع ۱۷۲۵ میلی‌متر و فاصله بین دو محور ۲۷۲۰ میلی‌متر از یک موتور تنفس طبیعی ۱.۶ لیتری چهار سیلندر بنزینی بهره می‌برد. این موتور توانایی تولید ۱۲۳ اسب بخار قدرت، در محدوده ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و ۱۵۴ نیوتن‌متر گشتاور، در محدوده ۴۴۰۰ دور بر دقیقه را دارد.

از جمله آپشن‌های رفاهی این کراس‌اوور می‌توان به کروز کنترل، سانروف، سیستم پایداری ESP، فرمان برقی، دوربین دنده عقب و سیستم تهویه مطبوع الکتریکی اشاره کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.