فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

آغاز بکار خط تولید تارا اتومات از تیرماه

0 107
با توجه به گفته‌های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تولید تارا به همراه گیربکس اتوماتیک و طیف گسترده‌ای از آپشن‌ها و امکانات از تیرماه امسال آغاز شده و این خودرو به زودی راهی بازار خواهد شد.

تولید نسخه دستی تارا از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و ایران خودرو قصد دارد که این محصول خود را در نسخه‌های اتوماتیک و دستی به زودی به بازار کشورهای مختلف نیز راهی کند.

طبق اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت ایران خودرو از مهر ماه نسخه اتوماتیک تارا تحویل خریداران آن خواهد شد.

دو نسخه اتومات و دستی تارا اختلاف قیمت قابل‌توجهی با یکدیگر داشته و این در حالتی است که تنها تفاوت این دو نسخه تنها در گیربکس‌های بکار رفته در آن‌هاست. گیربکس اتومات تارا پیش از این در دنا پلاس توربو اتومات امتحان خود را پس داده است.

مدیرعامل ایران خودرو مدعی است که تا پایان سال جاری بیش از ۵۰ هزار نسخه از تارا را به مشتریان خود تحویل خواهد داد.

خودکفایی روز‌افزون ایران خودرو در دوران تحریم‌ها

گفتنی است که ایران خودرو تولید گیربکس‌های نیمه اتوماتیک خود را نیز از شهریور ماه امسال آغاز کرده و همچنین داخلی‌سازی گیربکس‌های اتوماتیک نیز تا آذر ماه به پایان خواهد رسید. به این ترتیب از سال آینده ایران خودرو در تولید گیربکس‌های اتوماتیک خودکفا خواهد شد.

از دیگر محصولات ایران خودرو که گفته می‌شود در نیمه نخست سال آینده راهی بازار خواهد شد می‌توان به رانا پلاس اشاره کرد. این کراس‌اوور به سقف شیشه‌ای و گیربکس شش سرعته مجهز بوده و در شرایط تحریمی و به کمک مهندسین و کارگران ایرانی طراحی و تولید شده است.

ایران خودرو در سال گذشته توانست تولید محصولات خود را بیش از ۳۵ درصد افزایش دهد. همچنین تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین این گروه خودروسازی نیز نزدیک به ۷۰ درصد افزایش یافته است. رشد تولید محصولات ایران خودرو در حالی رخ می‌دهد که کشور در شرایط تحریمی به سر برده و صنعت خودروسازی ایران با تحریم‌های سنگینی مواجه است.

درخواست فروش سفارشی خودرو

    ثبت درخواست فروش سفارشی خودرو
    ممکن است شما دوست داشته باشید
    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.