ثبت نام محصولات چری؛ طرح فروش اقساطی (مهر ۱۴۰۱)

0 1,679

در این نوشتار با کارنامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر آخرین شرایط فروش ارائه شده از سوی مدیران خودرو برای محصولات چری. ثبت نام محصولات چری شامل تمامی طرح‌های ارائه شده از سوی این مدیران خودرو با جزئیات کامل برای این خط تولید است.

لازم به ذکر است که مدیران خودرو یکی از معدود شرکت‌های خودروسازی خصوصی در کشور است که محصولات چری را در قالب طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری با اقساط بلند مدت ارائه می‌دهد. البته حاشیه سود این شرکت نسبت به رقبا بسیار بیشتر است.

طرح فروش اقساطی محصولات چری با تسهیلات مدیران خودرو- مهر ۱۴۰۱

شرکت مدیران خودرو، ثبت نام در طرح فروش اقساطی چری ویژه مهر ۱۴۰۱ را از روز چهارشنبه ۲۷ مهرماه آغاز کرد. ثبت نام چری فاقد محدودیت زمانی بوده و تا تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه خواهد داشت.

ثبت نام محصولات چری

براساس بخشنامه فروش مدیران خودرو، مدت بازپرداخت اقساط، یک الی سه ساله خواهد بود و نرخ سود تسهیلات نیز بین ۱۵ تا ۲۱ درصد است.

حتما بخوانید:

شرایط فروش محصولات فونیکس مدیران خودرو

طرح فروش اعتباری محصولات چری – شهریور ۱۴۰۱

ثبت نام چری که از تاریخ ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز شده، همچنان نیز ادامه دارد. در این مرحله از فروش خودرو چری، متقاضیان می‌توانند خودروهای تیگو ۷ و آریزو ۵ جدید را انتخاب کنند.

خودرو قیمت قطعی پیش پرداخت تسهیلات
تیگو ۷ ۱.۱۰۲.۸۰۰.۰۰ ۵۰ درصد ۵۰ درصد
آریزو ۵ توربو ۷۶۰.۹۰۰.۰۰۰ ۶۰ درصد ۴۰ درصد

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

لازم به ذکر است که بازپرداخت تسهیلات دریافتی در این طرح از ۱۲ الی ۳۶ ماه بسته به انتخاب مشتری زمان خواهد برد.

حتما بخوانید:

شرایط فروش ام وی ام مدیران خودرو

طرح فروش اقساطی محصولات چری – ۱ مرداد ۱۴۰۱

مدیران خودرو جدیدترین طرح فروش محصولات چری را آغاز کرد. این طرح از تاریخ ۱ مردادماه سال جاری آغاز شده و بدون محدودیت زمانی تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه خواهد داشت.

در این مرحله از فروش محصولات چری متقاضیان ثبت نام فقط می‌توانند طرح فروش اعتباری را انتخاب کنند که دارای تسهیلات منعطف (بین ۳۰ تا ۴۰ درصد قیمت خودرو) است:

خودرو پیش پرداخت
تیگو ۷ ۶۰ درصد
آریزو ۵ توربو ۷۰ درصد

لازم به ذکر است که بازپرداخت تسهیلات دریافتی در این طرح از ۱۲ الی ۳۶ ماه بسته به انتخاب مشتری زمان خواهد برد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.