اعلام شرایط و قیمت فروش پژو پارس و هایما S5‌ برای متقاضیان سامانه یکپارچه

0 3,070
ایران خودرو برای گروهی دیگر از متقاضیان سامانه یکپارچه، شرایط فروش پژو پارس و هایما S5‌ را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه با اولویت تحویل پاییز ۱۴۰۲ است. بخشنامه فروش ایران خودرو از نوع فروش فوری با قیمت قطعی است. موعد تحویل خودروها نیز همانند همیشه، ۹۰ روز کاری اعلام شده است. ایران خودرو اسامی منتخبین سامانه یکپارچه با اولویت پاییز ۱۴۰۲ را در وب ‌سایت خود اعلام کرده است. علاوه‌براین، پیامک اطلاع‌رسانی برای این گروه از مشتریان ارسال می‌شود.

خودرو قیمت (تومان) رنگ‌های موجود موعد تحویل
پژو پارس XU7P ۲۹۴,۱۳۳,۰۰۰ سفید سه ماهه
هایما S5 ۹۸۴,۲۹۰۰,۰۰۰ سفید – مشکی آبنوس – خاکستری – نقره‌ای – زغالی

 

قیمت پژو پارس XU7P در شهریورماه ۱۴۰۲ از سوی ایران خودرو افزایش یافت. افزایش قیمت این اتومبیل محبوب از سوی ایران خودرو باعث شد تا نرخ‌ بازار این خودرو نیز اندکی افزایش را تجربه کند. درحال‌حاضر مشتریان برای خرید پژو پارس XU7P از بازار آزاد، نیاز به پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان وجه نقد دارند.

تولید و تحویل پژو پارس طی ماه‌های گذشته با افت مواجه شده بود که دلیل آن به سخت‌گیری استاندارد روی این خودرو مربوط می‌شد. ایران خودرو نیز چند طرح تبدیل برای مشتریان این خودرو اعلام کرد تا به‌جای آن، پژو ۲۰۷ تحویل بگیرند. بااین‌حال بسیاری از متقاضیان پژو پارس به تحویل این خودرو اصرار داشتند. به نظر می‌رسد سال ۱۴۰۱ آخرین سالی باشد که پژو پارس با ظاهر فعلی تولید می‌شود. پس از پایان تولید پژو پارس با ظاهر فعلی، پژو پارس بهینه جایگزین آن خواهد شد.

دیگر خودرو حاضر در این شرایط فروش یعنی هایما S5، اقبال چندانی در بازار خودرو ایران نداشته است. درحال‌حاضر قیمت هایما S5 در بازار حدود ۱.۲ میلیارد تومان تعیین شده است. بااین‌حال خرید رقبای دیگر این خودرو همچون ام وی ام X55 پرو یا جک S5‌ فیس‌لیفت برای مشتریان در این بازه قیمتی دلچسب‌تر خواهد بود.

منبع: دیجیاتو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.