جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط بک ایکس ۳ پرو (BAC X3 PRO) خودروسازان بم – خرداد ۱۴۰۳

0 33,724

نگاهی داشته باشیم بر آخرین شرایط فروش و تغییرات قیمتی بک ایکس ۳ پرو:

بک X3 PRO یک هاچ بک کراس کامپکت و اقتصادی از خودروسازان بم است، BAC نام جدید این شرکت و محصول X3 PRO نسخه ری برند شده از جیلی میپل است. استهلاک پایین و کیفیت سواری بالای این خودرو به پشتوانه برند معروف جیلی باعث شده تا بی ای سی X3 PRO نسبت به جک S3 و ام وی ام X33 کراس ارزنده تر باشد.

شرایط فروش اقساطی بک ایکس ۳ پرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه خودروسازی کرمان و خودروسازان بم در سومین شرایط فروش رسمی شرکتی برای بک ایکس ۳ پرو این هاچ بک کراس جیلی را به صورت اقساطی، با قیمت ۹۴۰ میلیون تومان، زمان تحویل ۹۰ روز کاری در ۷ رنگ متنوع عرضه می‌کند:


شرایط فروش اقساطی بک ایکس ۳ پرو – فروردین ۱۴۰۳

گروه خودروسازی کرمان و خودروسازان بم در دومین شرایط فروش رسمی شرکتی برای بک ایکس ۳ پرو این هاچ بک کراس جیلی را به صورت اقساطی، با قیمت ۹۴۰ میلیون تومان، زمان تحویل ۹۰ روز کاری در ۶ رنگ متنوع عرضه می‌کند:


promotion banner

شرایط فروش نقدی بک ایکس ۳ پرو – اسفند ۱۴۰۲

گروه خودروسازی کرمان و خودروسازان بم در نخستین شرایط فروش رسمی شرکتی برای بک ایکس ۳ پرو این هاچ بک کراس جیلی را با قیمت ۸۹۰ میلیون تومان و زمان تحویل ۹۰ روز کاری در ۵ رنگ عرضه می‌کند:


اعلام قیمت رسمی بک ایکس ۳ پرو – اسفند ۱۴۰۲

شرکت خودروسازان بم به عنوان زیر مجموعه کرمان موتور قیمت محصول جدید خود را اعلام کرد. بک ایکس تری پرو یک هاچ بک کراس از برند جیلی است که با برند اختصاصی و نشان جدید BAC روانه بازار می‌شود:

نام خودرو قیمت نقدی (تومان)
BAC X3 PRO ۸۹۰.۰۰۰.۰۰۰


شرایط فروش لیزینگی بک ایکس ۳ پرو – دی ۱۴۰۲

خودروسازان بم در نخستین شرایط فروش اقساطی برای بک ایکس ۳ پرو این هاچ بک کراس جیلی را با قیمت ۱ میلیارد تومان و زمان تحویل فوری عرضه می‌کند:

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.