ثبت درخواست
چه خودرویی برای کارشناسی مدنظر دارید؟
inspection-search

کارشناسی خودرو

با کارشناسی و قیمت‌گذاری خودرو، مطمئن خرید و فروش کنید.

car-inspectioncar-inspection
می‌توانید تلفنی درخواست کارشناسی خود را ثبت کنید

۰۲۱ - ۷۹ ۲۳۷

هر روز از ساعت ۸ تا ۲۰

 1. انتخاب زمان کارشناسی

  هنگام ثبت درخواست کارشناسی زمانی که برایتان مناسب است را انتخاب کنید.

 2. انتخاب مکان کارشناسی

  شما میتوانید از از سرویس کارشناسی در محل استفاده کنید یا به مرکز تخصصی کارشناسی کارنامه و یا مراکز همکارمان مراجعه کنید.

 3. انتخاب سرویس کارشناسی

  کارشناسی خودرو کارنامه، خدمات کارشناسی بدنه، فنی و قیمت گذاری را شامل میشود. شما میتوانید هر کدام از این خدمات را به صورت جداگانه و یا کامل انتخاب کنید.

 4. دریافت گزارش کارشناسی

  نتیجه کارشناسی و قیمت گذاری به صورت گزارش آنلاین و کاغذی ارائه میشود و خودرو کارشناسی شده برچسب کارشناسی کارنامه را دریافت میکند .

سرویس‌های کارشناسی ما

کارشناسی رنگ و بدنه
در کارشناسی رنگ و بدنه به بررسی مواردی چون رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط و خش، فرو رفتگی، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی، قلم‌گیری و مواردی از این قبیل میپردازیم. ابزاری که به این منظور استفاده می‌کنیم شامل ترموگرافی، اتاق نور و بررسی چشمی بدنه خودرو است.
 • مدت زمان انجام این سرویس: میانگین ۲۵ دقیقه
services step 0
کارشناسی فنی
کارشناسی فنی به منظور بررسی سلامت موتور، باطری، دینام، تسمه و هرزگردها، روغن‌ریزی، سیستم خنک‌کننده و تهویه و نیز عیوب گیربکس و غیره انجام می‌شود.
 • مدت زمان انجام این سرویس: میانگین ۲۰ دقیقه
services step 1
قیمت‌گذاری
پس از انجام کارشناسی رنگ و بدنه، فنی و بررسی سلامت خودرو می‌توانیم تخمین درستی از قیمت خودروی مدنظر شما انجام دهیم. قیمت‌گذاری در قالب گزارش کارشناسی به شما ارائه خواهد شد.
  services step 2

  ویژگی‌های کارشناسان کارنامه

  • کارشناسان با تجربه و آموزش دیده

   کارشناسان با تجربه و آموزش دیده

   کارشناسان کارنامه به طور متوسط، تجربه کارشناسی بیشتر از 1000 خودرو در برندها و مدلهای مختلف را دارند و به صورت مستمر آموزش دیده و مورد ارزیابی قرار میگیرند.

  • تجهیزات پیشرفته

   تجهیزات پیشرفته

   کارشناسان کارنامه به ابزارهای روز برای بالا بردن کیفیت کارشان مجهز هستند. این ابزارها به صورت دوره ای بررسی می شوند تا از عملکرد استاندارد آنها و نتیجه کارشناسی معتبر اطمینان حاصل کنیم.

  • ضمانت 100 میلیونی

   ضمانت 100 میلیونی

   کیفیت کارشناسی کارشناسان کارنامه به صورت مداوم توسط تیم کنترل کیفیت ارزیابی می شود و کارشناسی کارنامه به مدت 48 ساعت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان ضمانت دارد.

  کارنامه + دیوار

  کارنامه به عنوان همکار رسمی دیوار، برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به افرادی که قصد فروش و خرید خودروهای دست دوم را دارند، خدمات کارشناسی خودرو و مشاورهٔ قیمت ارائه می‌کند.

  نتیجهٔ گزارش کارشناسی

  بررسی تخصصی بیش از ۴۰۰ نقطه از خودرو و ارائهٔ مشاورهٔ قیمت به همراه گزارش آنلاین و برگهٔ کارشناسی

  نمونهٔ گزارش کارشناسی خودرو کارنامه

  مراکز کارشناسی کارنامه

  در حال حاضر کارنامه این امکان را برای کاربران شهر تهران فراهم کرده است تا علاوه بر استفاده از سرویس کارشناسی در محل بتوانند با مراجعه حضوری به مراکز کارنامه در سطح شهر تهراناز سرویس کارشناسی بهره‌مند شوند. این مراکز به اتاق نور (اتاق رنگ)، اسکنر سه‌بعدی و ... مجهزند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراکز کارشناسی کارنامه در شهر تهران میتوانید با مشاورین کارنامه در ارتباط باشید.

  نظرات مشتریان کارنامه

  سوالات پر تکرار


  ◄ کارشناسی خودرو در تهران

  چه خریدار خودرو چه فروشنده باشید، یکی از مهم ترین موارد در معامله خودرو، سلامت خودرو از نظر فنی و ظاهری می‌باشد. به کمک سرویس کارشناسی خودرو کارنامه در شهر تهران می‌توانید در کمتر از 60 دقیقه خودرو را به‌طور کامل بررسی کنید و از سلامت بیش از 435 مورد آن از جمله موارد فنی، رنگ، بدنه، آپشن و ... مطمئن شوید. فرایند کارشناسی با ثبت درخواست آغاز می‌شود و قرار ملاقات تعیین می‌شود. کارشناسان کارنامه مستقر در شهر تهران در کمتر از 60 دقیقه در محل شما حضور پیدا خواهند کرد. حتی می‌توانید با هماهنگی با کارشناسان کارنامه به مراکز کارشناسی کارنامه در شهر تهران نیز مراجعه کنید. روند کارشناسی خودرو با حضور مالک (فروشنده خودرو)، کارشناس کارنامه و خریدار آغاز می‌شود. بررسی مدارک هویتی مالک و خودرو، کارشناسی کامل خودرو و قیمت‌گذاری خودرو از جمله مراحل کارشناسی خودرو است. در انتهای فرایند کارشناسی، گزارش کارشناسی به‌همراه ضمانت 100 میلیون تومانی به فروشنده ارائه می‌شود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کارشناسی های خودرو(بدنه،رنگ و فنی) به صفحه کارشناسی خودروکارنامه مراجعه نمائید.

  ◄ سرویس کارشناسی خودرو در محل

  علاوه بر مراکز کارشناسی کارنامه (شعب حضوری) امکان بازدید از خودرو در محل مشتری نیز وجود دارد. فرقی ندارد که در کدام نقطه شهر هستید، کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید تا در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر شوند.

  ◄ هزینه کارشناسی خودرو در شهر تهران

  برای محاسبه آنلاین هزینه کارشناسی خودرو بر اساس برند و مدل خودروتان، فرم بالای صفحه برای درخواست کارشناسی را تکمیل کنید.