قیمت مزدا - پنجشنبه ۱۳ مهر

فروش فوری و بی‌دردسر خودرو

مزدا 3 مونتاژ تیپ 3

1389
۱۴۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت 1600

1377
۲۵۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت 2000 دو کابین دوگانه سوز

1395
۸۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت 2000 دو کابین بنزینی

1395
۸۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۵۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت 2000 تک کابین دوگانه سوز

1395
۸۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۵۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت 2000 تک کابین بنزینی

1395
۸۰٬۰۰۰ کیلومتر

1 روز پیش

ت ۵۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت کارا دو کابین 2000cc

1402
صفر کیلومتر

1 روز پیش

-0.56٪

ت ۵۳۲٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا وانت کارا تک کابین 2000cc

1402
صفر کیلومتر

1 روز پیش

-0.58٪

ت ۵۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰

مزدا 3N صندوق‌دار مونتاژ تیپ 4

1398
صفر کیلومتر

1 روز پیش

ت ۲٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

قیمت روز خودرو مزدا

میانگین گروهی قیمت مزدا، براساس معامله‌های انجام‌شده در بازار خودرو، قیمت نمایشگاه‌ها و آگهی‌های ثبت شده، نسبت به روز معاملاتی قبل 0.126 درصد کاهش داشته است.

سوالات پر تکرار

قیمت‌ خودروهای صفر بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

plus

کارشناسان کارنامه به بازار خرید و فروش خودرو کاملا اشراف داشته و بر اساس اطلاعات آخرین معاملات و داد‌و‌ستدهای روز و همچنین قیمت اعلامی خودروی صفر از سوی کارخانه، قیمت‌گذاری را انجام می‌دهند.

قیمت خودروهای صفری که کارنامه ارائه می‌دهد چه قدر دقیق و به روز است؟

plus

مجموعه کارنامه همکار تجاری سایت دیوار است و به تمامی دیتاهای این سایت در زمینه خرید و فروش خودرو دسترسی دارد. از طرفی هم چون کارنامه در بیشتر شهرها فعالیت می‌کند، اطلاع از آمارهای دقیق و به‌روز مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور دارد. در نتیجه قیمت‌‌های ارائه شده توسط تیم کارنامه کاملا به روز و مبتنی بر داده‌های دقیق و صحیح است.

چطور قیمت خودروی دلخواهم را پیدا کنم؟

plus

برای بدست آوردن قیمت خودروی موردنظرتان فقط کافی است که در کادر مربوط به جستجو مدل آن را وارد کنید تا کارنامه لیستی از خودروهای مشابه به همراه قیمت‌شان را برای شما نمایش دهد.

آیا برای قیمت‌گذاری خودروی کارکرده هم مرجعی وجود دارد؟

plus

بله، کارنامه هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری خودروی مدنظر شما را قیمت‌گذاری می‌کند. اگر بخواهید محاسبه قیمت را به شکل آنلاین ببینید کافیست به صفحه قیمت خودرو کارکرده بروید و با مشخص کردن امکانات مدنظرتان، قیمت تخمینی را به‌دست آورید. چنانچه بخواهید به شکل دقیق‌تری قیمت خودروی دلخواهتان را محاسبه کنید هم، با ثبت سفارش در این صفحه (کارشناسی خودرو) می‌توانید دقیق و بدون خطا به قیمت واقعی دست‌ پیدا کنید.

کارشناسی خودرو در شهرهای مختلف

چرا به کارنامه اعتماد کنیم؟

خرید و فروش ماشین هم برای خریدار آن و هم برای فروشنده آن با دردسرهای زیادی روبرو است. خریدار همیشه دغدغه‌اش این است که یک ماشین سالم بخرد، فروشنده نیز می‌خواهد خودروی خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروش برساند. همین امر و عدم شناخت آنها از یکدیگر، آنها را با چالش‌های زیادی برای اعتماد کردن و انجام معامله روبرو می‌کند. کارنامه دقیقا اینجاست تا حلقه مفقود شده بین دو طرف معامله باشد. طرف سومی که فضایی امن، شفاف و مطمئن برای خرید و فروش خودروی شما فراهم می‌کند.