فروش ماشینت رو بسپر به دستیار فروش خودرو کارنامه

دستیار فروش خودرو کارنامه، متخصص معاملات خودرو و آگاه به قیمت روز بازار است و در کنار شماست تا راحت و بی‌دردسر خودروی خود را به فروش برسانید.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

۰۲۱ - ۷۹ ۲۳۷

هر روز از ساعت ۸ تا ۲۲

 • مشاوره و قیمت‌گذاری

 • آگهی در دیوار و نردبان رایگان

 • پاسخگویی به تماسهای ورودی و هماهنگی زمان بازدید

 • پیشنهاد استفاده از سرویس‌های دیگر کارنامه متناسب با نیاز شما

تهران
برند ندارد
مدل ندارد
تیپ ندارد
سال ساخت

کیلومتر

تجربهٔ فروش بی‌دردسر با
قیمت منصفانه

اگر می‌خواهید دستیار فروش خودروی کارنامه در کنار شما باشد درخواست خود را ثبت کنید. ​همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای پرداخت هزینه و تخصیص دستیار فروش به شما را انجام می‌دهند.

 • فروش بی‌دردسر و آسان
 • معاملهٔ امن و قیمت منصفانه
 • یافتن مشتری واقعی و خریدار نهایی
دستیار فروش خودرو

فروش خودرو، با کمک دستیار فروش در کارنامه

 • مشاوره و رسیدن به بهترین قیمت

  مشاوره و رسیدن به بهترین قیمت

  مشاوره برای قیمت‌گذاری و رسیدن به بهترین و منصفانه‌ترین قیمت با توجه به وضعیت بازار.

 • ارتباط با دستیار اختصاصی

  ارتباط با دستیار اختصاصی

  بعد از ثبت درخواست، دستیار فروش تمام مراحل را با نظر شما پیش می‌برد، مثل پاسخ به تمام تماس‌های خریداران

 • نمایش آگهی در پربازدیدترین مکان

  نمایش آگهی در پربازدیدترین مکان

  آگهی شما «رایگان» در دیوار نمایش داده می‌شود و روزانه نیز نردبان می‌شود.

مراحل فروش خودرو با دستیار فروش خودرو کارنامه

 1. ۱
  مشاوره و قیمت گذاری

  مشاوره و قیمت گذاری

  بعد از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا بعد از پرداخت هزینه، دستیار فروش به شما تخصیص داده شود. دستیار اختصاصی شما با توضیحات لازم و جواب‌دادن به تمام سوالاتتان، شما را برای بقیه‌ی مراحل آماده و همراهی میکند و کمکتان میکند تا بهترین و منصفانه‌ترین قیمت از نظر خودتان را انتخاب کنید.

 2. ۲
  پیدا کردن خریدار واقعی

  پیدا کردن خریدار واقعی

  آگهی شما روی وب سایت و صفحه‌ی کارنامه در دیوار نمایش داده می‌شود. دستیار فروش مسئول پاسخگویی منظم و روزانه به تمام تماس‌های خریداران است تا خریدار واقعی برای خودروی شما را پیدا ‌کند.

 3. ۳
  معامله

  معامله

  دستیار فروش خودروی شما تا زمان بازدید کنار شماست اما شما می‌توانید با راهنمایی دستیار فروش از شرایط استفاده از سرویس‌های دیگر کارنامه از جمله کارشناسی معامله، کارشناسی فنی، تنظیم مبایعه‌نامه و ضمانت‌نامه مطلع شوید و ماشین خود را بی دردسر معامله کنید.


نظرات مشتریان کارنامه

کارنامه چطور خودرو شما را می‌فروشد؟

با ثبت درخواست دستیار فروش در کارنامه، آگهی‌ شما در لیست آگهی‌های کارنامه نمایش داده می‌شود و روزانه هزاران بار از آن بازدید می‌شود.


سوالات پر تکرار


◄ سرویس دستیار فروش خودرو کارنامه

اگر قصد دارید تا خودرو خود را بفروش برسانید و درباره چگونگی فروش خودرو و چالش های آن اطلاعاتی ندارید، دستیارفروش خودرو کارنامه به شما کمک میکند تا خودرو خود را در سریع ترین زمان ممکن معامله کنید. اگر شدیدا به پول خودرو خود نیاز دارید (فروش ماشین پول لازم) این سرویس به شما میتواند کمک کند. دستیار فروش، همه امور فروش خودروی شما، از یافتن خریدار مناسب تا هماهنگی بازدید برای معامله، را انجام میدهد. پس دیگر نگران چالش های مختلف در زمان فروش خودرو و معامله آن نباشید.


بلاگ کارنامه، بلاگ تخصصی خودرو

مدارک، هزینه و مراحل نقل و انتقال سند خودرو

مدارک، هزینه و مراحل نقل و انتقال سند خودرو

سند زدن مهم‌ترین بخش معامله و خرید خودرو دست دوم است و اگر تجربه کافی در این‌باره نداشته باشید ممکن است حسابی به دردسر بیفتید. اگر می‌خواهید خودروی دست دوم خودتان را که از فروشنده یا دلال خریده‌اید سند بزنید، توصیه‌ها و نکات مربوط به مراحل خرید و فروش خودرو را دقیق بخوانید

ادامهٔ مطلب
نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه

نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه

چه فروشنده خودرو باشید و چه خریدار آن، باید نکاتی را درباره نحوه نوشتن قرارداد اولیه خودرو که به آن مبایعه‌نامه یا قولنامه ماشین می‌گویند بدانید. برخلاف تصور بسیاری از افراد، حتی قولنامه‌ای که به‌صورت دستی روی یک تکه کاغذ نوشته می‌شود، وقتی امضای دو طرف قرارداد در پایین آن می‌آید وجاهت قانونی پیدا می‌کند. بر‌اساس بندهای این قولنامه و شروط‌هایی که در آن قید کرده‌اید، می‌توانید نسبت به قرارداد عمل کرده یا آن را فسخ کنید. بنابراین قولنامه خودرو را باید دقیق بنویسید؛ حتی اگر طرف دیگر معامله، دوست قدیمی یا قوم‌و‌خویش شماست!

ادامهٔ مطلب
شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۹۹

شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۹۹

چند سالی است که گرفتن معاینه فنی خودرو برای دارندگان وسایل نقلیه الزامی شده است. با توجه به تأکیدی که پلیس راهنمایی و رانندگی درباره لزوم اخذ معاینه فنی برای خودروها بر اساس قانون دارد، تمام خودرو‌های سواری اعم از داخلی و خارجی که سن آن‌ها بیش از ۴ سال باشد ملزم به اخذ معاینه فنی هستند. درصورتی‌که دارندگان خودروهایی که باید معاینه فنی بگیرند، از این امر سرپیچی یا درباره آن کوتاهی کنند، از جانب پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال قانون می‌شوند.

ادامهٔ مطلب
مشاهدهٔ وبلاگ کارنامه