راه‌اندازی سرویس کارشناسی خودرو در مشهد

0 119

سرویس کارشناسی خودرو کارنامه که به تازگی در شهر مقدس مشهد شروع به کار کرده است، به خریداران کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر خودرو دلخواه‌شان را خریداری کنند. این سرویس در حال توسعه شهربه‌شهر در ایران است و این‌بار نوبت مشهدی‌های عزیز رسیده تا بتوانند از خدمات آن استفاده کنند. در حال حاضر، کارشناسی خودرو کارنامه در تهران، اصفهان، تبریز و کرج راه‌اندازی شده و مشهدی‌ها تازه‌ترین عضو خانواده بزرگ کارنامه هستند.

حتما بخوانید: دلالی خودرو و ۶ ترفندی که دلالان برای فروش به‌کار می‌برند

آشنایی با کارشناسی خودرو در مشهد

اگر در مشهد زندگی می‌کنید و قصد خرید خودرو دارید، کافی است فرآیند آن را به کارشناسان کارنامه بسپارید. متخصصان این مجموعه بیش از ۴۳۰ نقطه از خودروی موردنظر شما را بررسی می‌کنند و با نگاهی دقیق و ریزبینانه به ارزیابی قطعات و قسمت‌های گوناگون می‌پردازند.

آنها در کنار این ارزیابی فنی که شامل قطعات داخلی و خارجی و البته بدنه خودرو می‌شود، فرآیند قیمت‌گذاری را هم انجام می‌دهند. کارشناسان کارنامه یک بازه قیمتی برای خودرو به شما پیشنهاد می‌دهند تا با اطمینان خاطر آن را معامله کنید. چنانچه اشتباهی از سوی این کارشناسان در فرایند کارشناسی رخ بدهد کارنامه آن را ضمانت می‌کند. یعنی درصورت بروز خطایی که باعث متضرر شدن خریدار شود، تا سقف ۱۰ میلیون‌تومان خسارت پرداخت خواهد شد.

در نهایت سرویس کارشناسی خودروی کارنامه با فرستادن کارشناسانی که در آکادمی دانشگاه صنعتی‌شریف آموزش دیده و از سوی اساتید متخصص ارزیابی شده‌اند، به شما کمک می‌کند تا فرایند خرید و معامله خودرو را درست و بی‌اشکال پیش ببرید. این افراد هم از نظر تئوری و علمی و هم از نظر فنی و عملیاتی آزمایش خود را پس داده‌اند.

مزایای استفاده از خدمات کارشناسی خودرو

سرویس کارشناسی خودروی کارنامه در مشهد مزیت‌های زیادی به همراه دارد و شما را از سردرگمی در هنگام خرید خودرو نجات می‌دهد. برای فروشنده‌ها هم تکلیف را مشخص می‌کند و به آنها نشان می‌دهد که وضعیت خودروی‌شان در چه حالی است و چقدر می‌ارزد. از مزایای کارشناسی خودروی کارنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. بررسی بخش‌های مختلف خودرو کار هرکسی نیست. این کارشناسان خبره هستند که می‌توانند از نقاط و بخش‌های مختلف خودرو سر دربیاورند و ببینند که اوضاع به چه ترتیب است. پس با اعتماد کردن به آنها می‌توانید از نگرانی‌هایی مختلف بابت بی‌اطلاعی از جزئیات و حتی کلیات امور فنی و بدنه رها شوید.

۲. با وجود کارشناسی خودرو دیگر کسی نمی‌تواند خودرویش را بیشتر از قیمتی که می‌ارزد به فروش برساند. یعنی ناآگاهی فروشنده هم موجب نمی‌شود که خودرویش را با قیمتی بالاتر برای فروش آگهی کند.

حتما بخوانید: نحوه تشخیص ماشین چپی چگونه است؟

۳. شاید فکر کنید که مشابه کار کارشناسی خودرو را یک مکانیک معتبر هم می‌تواند به خوبی انجام دهد، اما واقعیت این است که مکانیک‌ها فقط به ابعاد فنی خودرو اِشراف دارند و در موارد دیگری مانند بررسی مدارک حقوقی و قیمت‌گذاری بی‌تحربه‌اند. این درحالی است که کارشناسان خودرو در تمام این زمینه‌ها، منصفانه و بی‌طرفانه به شما کمک می‌کنند.

۴. قیمت‌هایی که کارشناسان خودروی کارنامه تعیین می‌کنند مبتنی بر بازار کل کشور است. چون این مجموعه در چندین شهر فعالیت می‌کند و از آنجایی که همکار تجاری دیوار است، به قیمت‌گذاری در بازار خودرو اشراف کامل دارد.

کارشناسی خودرو در مشهد

نحوه استفاده از سرویس کارشناسی خودرو

اگر در مشهد هستید و می‌خواهید از خدمات کارنامه استفاده کنید، کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۴۳ تماس بگیرید یا درخواست‌تان را در وبسایت کارنامه به ثبت برسانید.

پس از ثبت درخواست، در کمتر از ۳۰ دقیقه، کارشناسان کارنامه به محل بازدید خودروی موردنظر شما می‌آیند. آنها در عرض ۹۰ دقیقه بخش‌های مختلف خودرو را بررسی کرده و گزارشی کامل درباره آن در اختیارتان قرار می‌دهند.

این یعنی فرایند خرید خودرو که سابق بر این‌ها می‌توانست به‌سختی و در طی مدتی طولانی انجام شود، در طی چند گام ساده و با خیال راحت پیش خواهد رفت. چه چیزی از این بهتر؟ اگر مشهدی هستید و قصد خرید خودرو دارید، حتما نگاهی به صفحه کارشناسی خودروی کارنامه داشته باشید و با کمک این روش، معامله‌ای دلچسب رقم بزنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.