فرآیند کارشناسی خودرو در کارنامه چگونه است؟

7 4,546
شاید خریدار باشید و با خود فکر کنید که احتمال دارد ماشینی که پسند کرده‌اید، آنقدر خوب باشد که تا بخواهید آن را کارشناسی کنید، به فروش برود. یا شاید فروشنده باشید و فکر کنید فرآیند کارشناسی، فروش خودرویتان را به تعویق می‌اندازد. اما ما به شما می‌گوییم که اصلا اینطور نیست.

کارشناسان کارنامه تا نیم ساعت پس ثبت درخواست کارشناسی شما به محل موردنظرتان اعزام شده و خودرو را کارشناسی می‌کنند. حداکثر زمان حدودی برای کارشناسی خودرو نیز یک ساعت و نیم خواهد بود. و نهایتا تا ۱۵ دقیقه بعد گزارشی کامل از وضعیت خودرو به شما ارائه می‌گردد.

حتما بخوانید: علل روشن نشدن ماشین در هوای سرد و نحوه روشن کردن آن

گزارش کارنامه گزارشی جامع است که نتیجه بررسی بالغ بر ۴۳۵ نقطه خودروی شما با ابزارهای تخصصی را را ارائه می‌کند. همچنین این گزارش شامل حداقل و حداکثر قیمت پیشنهادی برای خودرو نیز هست که کارنامه آن را گارانتی می‌کند. ویدئوی زیر اطلاعات کامل‌تری از نحوه کار کارنامه نشان می‌دهد.

چنانچه قصد خرید و فروش خودرو دارید، سری نیز به سایت کارنامه بزنید و از جزئیات خدمات کارشناسی خودرو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. مهدی
  مهدی می گوید

  کار من خرید و فروش ماشین هست و این مدت چند بار از کارنامه استفاده کردم. چون هم قیمت خیلی مناسبی داره، هم کیفیت. خدایی دوتا ایراد ماشین رو گفت که دهنم باز موند.

  1. کارنامه می گوید

   سلام دوست عزیز.
   خوشحالیم از اینکه رضایت داشتید.

  2. منوچهر
   منوچهر می گوید

   سلام وقتتون بخیر

   امیدوارم براتون مفید بوده باشه ، در کنار ما باشید و ما رو همراهی کنید

 2. محمد نجفی
  محمد نجفی می گوید

  من از کارنامه استفاده کردم. بدخت شدم. تا امروز ۱۷ ملیون خرج ۲۰۶ کردم. بدترین ماشینی که میشد رو خریدم. خودم سر در نمیاوردم. فکر میکردم کارشناس میتونه کمک کنه. ولی فقط رنگ هارو تشخیص داد.

  1. behnam.haji198160
   behnam.haji198160 می گوید

   لطفا با واحد شکایات در تماس باشین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.