فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

خرید و فروش خودروی تارا در سایت دیوار ممنوع شد

0 1,097
سایت دیوار به تازگی اعلام کرده است که خرید و فروش خودروی تارا در این پلتفرم ممنوع است. به این ترتیب تارا سومین خودرویی است که خرید و فروش آن در دیوار ممنوع خواهد بود.

فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

تا پیش از این دیوار اعلام کرده بود که خرید و فروش حواله‌های خودروهای سورن پلاس و رانا پلاس در این پلتفرم ممنوع است که به تازگی خرید و فروش تارا نیز در دیوار ممنوع شد.

خودروهای ثبت‌نامی در قرعه‌کشی‌های ایران‌خودرو و سایپا تا یک سال مجوز خرید و فروش ندارند، اما دلالان و سودجویان بازار، این خودروها را در اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های مختلف به صورت غیرقانونی عرضه می‌کنند. این موضوع به خصوص در مورد خودروهایی صورت می‌پذیرد که به تعداد محدود و توسط قرعه‌کشی در بازار عرضه می‌شوند.

حتما بخوانید: بهترین زمان فروش خودرو دست دوم چه زمانی است؟

علت ممنوعیت خرید و فروش حواله‌های خودرو در دیوار چیست؟

به منظور مبارزه دیوار با قانون‌شکنان، این پلتفرم اعلام کرد که دیگر اجازه خرید و فروش حواله‌های سه خودروی تارا، سورن پلاس و رانا پلاس را نخواهد داد. این سه خودرو تنها از طریق قرعه‌کشی به دست مصرف‌کنندگان نهایی می‌رسند و علاوه‌بر حواله‌های آن‌ها خرید و فروش فیزیکی این خودروها نیز ممنوع است. گفتنی است دیوار آگهی‌های مرتبط با این خودروها را منتشر نخواهد کرد.

مراجع قانونی پیوسته در خصوص خرید و فروش حواله‌ خودروهای عرضه شده در قرعه‌کشی‌های ایران‌خودرو و سایپا هشدار می‌دهند. با این وجود بازار سیاه این حواله‌ها به شدت داغ بوده و پرونده‌های کلاهبرداری متنوعی نیز در خصوص آن‌ها باز است.

بدون کارشناسی ماشین نخر

درخواست فروش سفارشی خودرو

    ثبت درخواست فروش سفارشی خودرو
    ممکن است شما دوست داشته باشید
    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.