آشنایی با سرویس فروش سفارشی کارنامه

2 739

برخلاف تصور عموم که فکر می‌کنند کار فروش خودرو کاری ساده بوده و در کمترین زمان قابل انجام است، این کار بس زمان‌گیر و انرژی‌بر بوده و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. مخصوصا اگر مالک برای به فروش رساندن خودروی خود عجله هم داشته باشد. در این‌صورت مجبور است برای فروش سریعتر، آن را زیر قیمت بازار معامله کند که قطعا این کار به ضررش تمام می‌شود.

این درحالی است که در مدت زمانی که ماشین را آگهی کرده، باید وقت زیادی برای پاسخ به تماس‌هایی بگذارد که می‌خواهند از وضعیت سلامت و قیمت خودرو اطلاعات کسب کنند. در این بین نیز خیلی از تماس‌های دریافتی از جانب افرادی است که صرفا برای اطلاع از قیمت تلفن کرده و قصد خرید ندارند.

حالا تصور کنید آنهایی که واقعا فقط قصد خرید دارند هم بخواهند از ماشین بازدید کنند. آن وقت فروشنده مجبور می‌شود که برای تک تک آنها وقت گذاشته و خودرو را نشان‌شان دهد تا بتواند درنهایت خریدار واقعی را پیدا کند.

همه این موارد را اضافه کنید به این مورد که ممکن است فروشنده به دلیل عدم تخصص و شناخت فنی خودرو، قیمت‌گذاری درستی انجام نداده باشد. نتیجه آن معلوم است؛ یا زیر قیمت می‌فروشد که به ضررش تمام می‌شود و یا به دلیل ارائه قیمت بالا، موفق به فروش نمی‌شود.

اینها تنها بخشی از چالش‌های فروش خودرو است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید خودرو دست دوم و آنچه باید بدانید

کارنامه؛ دستیار متخصص شما در فروش سفارشی خودرو

اما سرویس جدید کارنامه که به تازگی کار خود را شروع کرده، به بازار خرید ‌و فروش خودروهای دست دوم آمده تا کار فروش را برای مالک خودرو آسان‌تر کند.

این سرویس که سرویس فروش سفارشی کارنامه نام دارد، به درخواست فروشنده، خودرویش را به رایگان و در کمتر از ۷ روز به فروش می‌رساند.

اگر قصد فروش خودرو دارید درخواست خود را از طریق سایت و یا تلفنی ثبت کنید. کارشناسان کارنامه در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت و و در سریع‌ترین زمان ممکن برای بررسی خودرو به محل موردنظرتان می‌آیند. آنها در مدتی کمتر از یک ساعت و نیم، خودرو را بررسی و کارشناسی فنی می‌کنند. بدین صورت که کارشناسی خودرو در ۴۳۵ نقطه از آن صورت خواهد گرفت. آنها همین طور از بدنه و داخل خودرو عکاسی می‌کنند و در نهایت گزارشی جامع و کامل از وضعیت سلامت آن آماده خواهند کرد.

برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی عکس کلیک کنید

 

کارشناسان پس از بررسی‌های لازم، با توافق خود شما یک بازه قیمتی تعیین کرده و بر پایه آن با مشتریان احتمالی مذاکره می‌کنند.

تمام مراحل یافتن مشتری و ارتباط با وی به عهده کارشناسان کارنامه خواهد بود. در آخر از بین همه افرادی که قصد خرید خودرو را دارند، فقط ۲ تا ۴ نفر برای بازدید کاندید می‌شوند.

ارائه خدمات فروش سفارشی و بازدید خودرو در محل فروشنده انجام می‌شود و نیازی به انتقال خودرو به پارکینگ کارنامه یا هر جای دیگری نیست.

با برنامه‌ریزی‌ای که کارشناسان برای فروش خودرو‌ی‌تان ترتیب می‌دهند، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با حداقل بازدیدها، طی کمترین تماس‌ها و بالاترین قیمت پیشنهادی، خودروی خود را به فروش برسانید. فقط کافی است در زمان معامله و نوشتن قولنامه ماشین حضور داشته باشید. در این مرحله هم می‌توانید از قولنامه‌ای که کارشناسان در اختیارتان قرار می‌دهند با اطمینان استفاده کنید، چرا که این قولنامه با همکاری وکلا و متخصصان تهیه شده و تمامی ابعاد و پیچیدگی‌های معامله خودرو را درنظر گرفته است.

لازم است بدانید با وجود رایگان بودن این سرویس، برای اطمینان از همکاری متقابل، قرارداد “مشاوره فروش خودرو” بین فروشنده و کارنامه منعقد می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس به صفحه فروش سفارشی در وب‌سایت کارنامه سر بزنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. مجید می گوید

    بازدید در محل انجام میشه؟ رایگان هست؟

    1. کارنامه می گوید

      بله برای فروش سفارشی خودرو بازدید در محل انجام می‌شود و رایگان هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.