ثبت نام ایران خودرو؛ شرایط پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده – خرداد ۱۴۰۳

8 534,701

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت نام شرایط فروش و پیش ‌فروش‌های متنوع محصولات ایران خودرو:

 

عناوین این مطلب

ثبت نام ایران خودرو: فراخوان پژو پارس – خرداد ۱۴۰۳

به دنبال تأخیر در صدور مجوز تولید مجدد پژو پارس، گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه متقاضیان دارای اولویت در بهار ۱۴۰۳ گروه پارس در سامانه یکپارچه، امکان تبدیل و خرید تارا، ۲۰۷ و سورن را به صورت پیش فروش با موعد تحویل آذر ۱۴۰۳ فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: فراخوان پژو پارس – خرداد ۱۴۰۳

به دنبال تأخیر در صدور مجوز تولید مجدد پژو پارس، گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه متقاضیان دارای اولویت در اسفند ۱۴۰۲ گروه پارس در سامانه یکپارچه، امکان تبدیل و خرید تارا، ۲۰۷ و سورن را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل آبان و آذر ۱۴۰۳ فراهم کرده است:


promotion banner

ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش تارا اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه برندگان پاییز ۱۴۰۳ گروه دنا در سامانه یکپارچه، امکان تبدیل و خرید تارا اتوماتیک را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل آذر ۱۴۰۳ فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش تارا دستی و اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد ویژه برندگان زمستان ۱۴۰۲ خانواده تارا در سامانه یکپارچه، تارا اتوماتیک و دستی را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل آبان ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد ویژه برندگان بهار و تابستان ۱۴۰۳ گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل آبان ۱۴۰۳ عرضه می‌کند؛ در صورت تمایل امکان انتخاب شرایط فروش فروق العاده و پیش فروش برای تارا اتوماتیک، و فروش فوق العاده برای رانا پلاس نیز برقرار است:


فراخوان ایران خودرو برای متقاضیان پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دستی سامانه یکپارچه – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ و بهار و تابستان ۱۴۰۳، پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت فروش فوق العاده و پیش فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و آبان ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی برای متقاضیان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو نسبت به ثبت نام اقدام نمایند:

(این شرایط فروش بدون محدودیت است)


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده دنا پلاس اتوماتیک – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان دوباره ویژه برندگان زمستان گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل آبان ۱۴۰۳ عرضه می‌کند؛ در صورت تمایل امکان انتخاب شرایط فروش فروق العاده و پیش فروش برای تارا اتوماتیک، و فروش فوق العاده برای رانا پلاس نیز برقرار است:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما S7 – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی برای متقاضیان سامانه یکپارچه، هایما S7 را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه با امکان انتخاب هایما S5 عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی برای متقاضیان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

شرایط فروش اقساطی پژو پارس ELX با امکان تبدیل به سورن پلاس XU7P – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای شرایط فروش پژو پارس ELX را با قیمت جدید اعلام کرد. متقاضیان سامانه یکپارچه می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. ایران خودرو در این بخشنامه امکان تبدیل به سورن پلاس XU7P را نیز فعال کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده دنا پلاس اتوماتیک – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان دوباره ویژه برندگان زمستان گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده دنا پلاس اتوماتیک – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه برندگان گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل مهر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. در این شرایط فروش امکان تبدیل و انتخاب خودروهای تارا اتوماتیک و رانا پلاس نیز فراهم است:


فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه‌شنبه ۴ اردیبهشت تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند:


شرایط فروش فوری پژو پارس ELX با امکان تبدیل به سورن پلاس XU7P – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای شرایط فروش پژو پارس ELX را با قیمت جدید اعلام کرد. متقاضیان سامانه یکپارچه می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. ایران خودرو در این بخشنامه امکان تبدیل به سورن پلاس XU7P را نیز فعال کرده است:


شرایط فروش فوری پژو پارس با امکان به شرایط فروش فوق العاده و اقساطی سورن پلاس XU7P – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای شرایط فروش پژو پارس را با قیمت جدید اعلام کرد. آن دسته از متقاضیانی که در دو فراخوان ابتدایی زمستان ۱۴۰۲ در طرح‌های تبدیل شرکت نکرده‌اند و برای آن‌ها پیامک ارسال شده می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. ایران خودرو در بخشنامه جدید خود امکان تبدیل خودرو به سورن پلاس XU7P را نیز فعال کرده است:


ثبت نام ایران خودرو؛ فراخوان مجدد برای متقاضیان هایما ۷X – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد برای ۶ گروه از متقاضیان سامانه یکپارچه که اقدام به تکمیل وجه نکرده‌اند، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده شاین مکس بنزینی وارداتی – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان متقاضیان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، شاین مکس بنزینی را به صورت فروش پیش فروش نقدی و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند. قیمت حدودی این خودرو ۱ میلیارد و ۶۴۸ میلیون تومان تعیین شده است:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد ویژه برندگان گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس EF7P شش سرعته – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد ویژه برندگان گروه دنا در سامانه یکپارچه، دنا پلاس ۶ سرعته دستی با موتور EF7P را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو؛ فراخوان مجدد برای متقاضیان سامانه یکپارچه – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد برای متقاضیان سامانه یکپارچه که اقدام به تکمیل وجه نکرده‌اند، تارا دستی، رانا پلاس و خانواده محصول دنا را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو؛ فراخوان مجدد برای متقاضیان هایما ۷X – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد برای متقاضیان سامانه یکپارچه که اقدام به تکمیل وجه نکرده‌اند، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

فروش نقدی وانت آریسان ۲ – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط اعلامی، وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی و بدون محدودیت پلاک فعال عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند:


شرایط فروش فوری پژو پارس – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای آخرین شرایط فروش پژو پارس را اعلام کرد. آن دسته از متقاضیانی که در دو فراخوان ابتدایی زمستان ۱۴۰۲ در طرح‌های تبدیل شرکت نکرده‌اند و برای آن‌ها پیامک ارسال شده می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در ۴ روز آینده نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. ایران خودرو در بخشنامه جدید خود تصریح کرده تا زمان تعیین تکلیف ادامه تولید پژو پارس سایر متقاضیان می‌توانند از طرح‌های تبدیل استفاده کنند.


فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو با تمدید شرایط فروش وانت آریسان ۲ دوگانه سوز، این خودروی کار و تجاری را به صورت نقدی و بدون محدودیت پلاک فعال عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ شنبه ۱۹ اسفند تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند:


ثبت نام ایران خودرو: فراخوان مجدد برای تعهدات زمستان – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان مجدد ویژه برندگان سامانه یکپارچه، شرایط تبدیل کلیه بخشنامه‌های اعلامی منقضی شده را برای مشتریانی که اقدام به واریز وجه نکرده‌اند، فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: تبدیل پیش فروش پژو پارس – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، شرایط تبدیل پژو پارس را به سورن پلاس، پژو ۲۰۷ و تارا دستی فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش دنا پلاس توربو دستی با امکان تعویض خودروی ثبت نامی – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، دنا پلاس توربو دستی را به صورت پیش‌فروش تحویل مرداد و شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل تارا V1P دستی و سورن پلاس را به صورت پیش فروش انتخاب کنند:


فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو با تمدید شرایط فروش وانت آریسان ۲ دوگانه سوز، این خودروی کار و تجاری را به صورت نقدی و با محدودیت عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه‌شنبه ۱۵ اسفند تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند:


فروش نقدی وانت آریسان ۲ – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی و با محدودیت عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ پنجشنبه ۱۰ اسفند تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند:

مشخصات وانت آریسان ۲


ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با امکان تعویض خودروی ثبت نامی – اسفند ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی و پیش فروش تحویل مرداد و شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل تارا اتوماتیک V4 LX را به صورت فروش ۹۰ روزه انتخاب کنند:


ثبت نام ایران خودرو: تبدیل پیش فروش پژو پارس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، شرایط تبدیل پژو پارس را به سورن پلاس و پژو ۲۰۷ فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: تبدیل اختیاری پیش فروش دنا پلاس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، شرایط تبدیل دنا پلاس دستی را به سورن پلاس، تارا دستی وژو ۲۰۷ فراهم کرده است:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده پژو پارس با موتور XU7P – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با اولویت پاییز و زمستان ۱۴۰۲، پژو پارس با موتور XU7P را در دو تیپ معمولی و ELX به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک با امکان تعویض خودروی ثبت نامی – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک را به صورت پیش فروش تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل سورن XU7P را به صورت فروش ۹۰ روزه انتخاب کنند:


ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش رانا پلاس با امکان تعویض خودروی ثبت نامی – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، رانا پلاس ارتقا یافته را به صورت پیش فروش تحویل خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل سورن XU7P را به صورت فروش ۹۰ روزه و یا ۲۰۷ سقف شیشه‌ای را به صورت پیش فروش انتخاب کنند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش تارا V4 اتوماتیک LX – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، تارا V4 اتوماتیک LX را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با امکان جایگزینی تارا اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند؛ در صورت تمایل مشتریان دنا پلاس اتوماتیک در سامانه یکپارچه می‌توانند از بخشنامه تارا اتوماتیک V4 تیپ LX با ظرفیت محدود نیز استفاده کنند:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل مهر و آبان ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان طرح جوانی جمعیت سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش نقدی پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت فروش فوق العاده و پیش فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و اردیبهشت ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش نقدی پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت فروش فوق العاده و پیش فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه، تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش نقدی پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش نقدی با موعد تحویل اردیبهشت، تیر و مرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو؛ فروش فوق العاده هایما ۷X – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:

ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش نقدی پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ارتقایافته – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته را به صورت پیش فروش نقدی با موعد تحویل تیر،مرداد و مهر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: پیش فروش نقدی شاین مکس بنزینی وارداتی – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، شاین مکس بنزینی را به صورت پیش فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، دنا پلاس اتوماتیک را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل تیر و خرداد ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش سورن پلاس با موتور XU7P – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


ثبت نام ایران خودرو: فروش فوق العاده و پیش فروش تارا اتوماتیک V4 LX – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه با اولیوت بخش دوم زمستان ۱۴۰۲، تارا اتوماتیک V4 تیپ LX را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:


فروش نقدی وانت آریسان ۲ – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی و بدون محدودیت عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ و با موعد تحویل حداکثر ۴۵ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۹ آذر تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.


ثبت نام ایران خودرو؛ پیش فروش تارا اتوماتیک V4 LX و هایما ۷X – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، تارا اتوماتیک V4 تیپ LX و هایما ۷X را به صورت فروش نقدی با موعد تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش تحویل فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳ عرضه می‌کند:

پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی ارتقا یافته – آذر ۱۴۰۲


پیش فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ارتقا یافته – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فراخوان ویژه برندگان سامانه یکپارچه، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقا یافته را به صورت پیش فروش تحویل خرداد و تیر ۱۴۰۳ عرضه می‌کند. ۲۰۷ در ۸ رنگ به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۷ آذر با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.

فروش اقساطی وانت آریسان ۲ – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش اعلامی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را به صورت نقدی و اقساطی بدون محدودیت عرضه می‌کند. آریسان ۲ در ۴ رنگ، اقساط ۱۸ ماهه و با موعد تحویل حداکثر ۴۵ روزه به فروش می‌رسد. متقاضیان می‌توانند از تاریخ سه شنبه ۷ آذر تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.


طرح فروش فوری تارا اتوماتیک – مرداد ۱۴۰۲

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند هفدهمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق‌العاده (فراخوان) برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه صرفاً برای منتخبین بخش دوم اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲، به شرح جدول ذیل ارائه می‌شود.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی‌شان به‌عنوان بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ فروش فوق‌العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای‌شان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی‌شان درج شده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام کنند.

طرح فروش فوری تارا اتوماتیک - مرداد 1402

طرح فروش فوری خودرو هایما S7 – مرداد ۱۴۰۲

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شانزدهمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق‌العاده (فراخوان) یکی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه صرفاً برای منتخبین بخش اول اولو‌یت‌های پاییز ۱۴۰۲، به شرح جدول زیر ارائه می‌شود.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی‌شان به‌عنوان بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ فروش فوق‌العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام کنند. 

جزئیات فروش:

طرح فروش فوری خودرو هایما S7 (مرداد 1402)

قیمت جدید محصولات هایما شرکت ایران خودرو اعلام شد – تیر ۱۴۰۲

قیمت جدید محصولات هایما شرکت ایران خودرو ویژه تیر ۱۴۰۲ توسط شورای رقابت اعلام شد.

جزئیات قیمت:

نام محصول قیمت جدید (تومان)
هایما S7 ۸۶۲/۰۰۰/۰۰۰
هایما S5 ۸۴۱/۰۰۰/۰۰۰
هایما S8 ۱/۰۶۹/۰۰۰/۰۰۰

قیمت درج‌شده بدون محاسبه مالیات و … است.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (سامانه یکپارچه) – خرداد ۱۴۰۲

به اطلاع متقاضیان می‌رساند پیرو بخشنامه‌های ۴۵۸۱ و ۴۵۸۳، پیش‌فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی باقی‌مانده اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ برای برخی از متقاضیانی که اخیراً معرفی شده‌اند به شرح جدول ذیل اعلام می‌شود. لذا مشتریان واجد شرایط که پیامک فراخوان برای آنها ارسال می‌شود می‌توانند به‌مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ لغایت ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

تاکید می‌شود که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی عیناً مطابق شرایط اعلام‌شده در بخشنامه‌های ۴۵۸۱و۴۵۸۳ است و هدف از ارسال این بخشنامه اطلاع‌رسانی در خصوص فراخوان تکمیلی اولویت‌های اعلام‌شده قبلی است.  

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (سامانه یکپارچه)

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۲

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند هفتمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق العاده (فراخوان)برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه ً صرفا برای منتخبین بخش سوم اولویت های تابستان ۱۴۰۲ ، به شرح جدول ذیل ارائه میگردد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۲

شرایط فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۲

شرایط پیش فروش (فراخوان) برخی از محصولات شرکت ایران خودرو صرفاً جهت بخش سوم اولویت های پاییز ۱۴۰۲ با موعد تحویل آذر ۱۴۰۲ به شرح ذیل اعلام می گردد.

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت های پاییز ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. 

شرایط فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۲

قیمت جدید هایما S5 و S7 اعلام شد – خرداد ۱۴۰۲

با عنایت به بند ۳-۱ ماده ۳ دستورالعمل شماره ۵۴۳ شورای رقابت مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱، قیمت دو خودروی هایما S۵ و S۷ (محصولات شرکت ایران ‌خودرو) موضوع دو نامه ۳۷۰/۱/۴۰۱/م مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ و ۳۰۲۴۸۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، پس از مقایسه با شاخص رقابت‌پذیری و بررسی در جلسه شورا با اکثریت آراء تصویب گردید. 

قیمت پایه بدون احتساب مالیات، هزینه شماره گذاری و …:

هایما اس۷ پلاس:  ۸،۶۲۶،۲۸۹،۵۰۴ ریال

 

هایما اس۵ پلاس: ۸،۴۱۰،۱۰۵،۲۲۹ ریال

قیمت نهایی با افزایش حدود ۱۳ درصدی نسبتا به قیمت فوق اعلام خواهد شد.

طرح فروش فوری خودرو تارا اتوماتیک – خرداد ۱۴۰۲

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند پنجمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق العاده برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه صرفاً برای منتخبین بخش دوم اولویت های تابستان ۱۴۰۲ ، به شرح جدول ذیل ارائه میگردد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند. 

طرح فروش فوری خودرو تارا اتوماتیک - خرداد 1402

دومین پیش فروش یکپارچه ایران خودرو – اردیبهشت ۱۴۰۲

دومین فراخوان ایران خودرو ویژه برندگان مرحله اول سامانه فروش یکپارچه، روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ اعلام شد. این گروه از برندگان، به‌محض دریافت پیامک از سوی ایران خودرو، باید به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنند و برای تکمیل ثبت نام و همچنین واریز وجه پیش‌پرداخت، اقدام کنند.

براساس بخشنامه پیش فروش ایران خودرو، در این مرحله فقط بخش سوم اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ (با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲) امکان ثبت نام را دارند. 

دومین پیش فروش یکپارچه ایران خودرو - اردیبهشت ۱۴۰۲

اولین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال جدید – ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

به اطلاع تمام متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرایط پیش‌فروش برخی از محصولات شرکت ایران‌خودرو صرفاً برای بخش دوم اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ با موعد تحویل مرداد ۱۴۰۲ به شرح ذیل اعلام می‌شود.

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌انـد و اسـامی آنها بـه‌عنـوان بخـش دوم اولویت تابسـتان بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است و برایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام کنند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. 

جزئیات بخشنامه:

اولین پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال جدید - ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

اولین مرحله عرضه کامیونت آرناپلاس ایران خودرو + تاریخ ثبت نام – ۲۳ اسفند

با توجه به فرا رسیدن سال نو و با هدف مشتری‌مداری و تنظیم بازار، ایران خودرو دیزل قصد دارد پیش‌فروش محصول آرنا پلاس را آغاز کند.

به همین منظور، اولین سری ثبت‌نام این محصول از روز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح، به‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir امکان‌پذیر خواهد بود.

آرنا پلاس یک کامیونت باری جدید با ظاهری مدرن و جذاب می‌باشد. این خودرو دارای موتور کامینز ۸.۳ لیتری توربوشارژ، گیربکس ZF، سیستم ترمز دو مداره پنوماتیک (ترمز جلو و عقب هر دو دیسکی) و کابین خوابدار با آپشن‌های جدید و متنوع می‌باشد. این خودرو به لطف برخورداری از طول بارگیری مناسب، قابلیت نصب انواع کاربری مانند باری فلزی، کفی جرثقیل‌دار، بالابر، حمل خودرو، حمل زباله پرس، یخچال و غیره را داراست.

قرعه کشی ایران خودرو ساعت ۱۷ امروز انجام خواهد شد – ۲۱ اسفند

با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت ۱۱ به ساعت ۱۷ امروز یکشنبه ۲۱ اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت ۱۳ تمدید کرد.

با توجه به تاخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق العاده برخی از متقاضیان توسط بانک های عامل و یا ارسال اطلاعات ناقص، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان تعیین برندگان در این طرح را به ساعت ۱۷ امروز ۲۱ اسفندماه موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده اند، فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند. 

این گزارش در عین حال می افزاید، زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده و صرفا متقاضیانی که تا ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۰ اسفندماه به افتتاح حساب اقدام کرده اند، امکان نام نویسی خواهند داشت. 

گفتنی است، تاکنون نزدیک به دو میلیون نفر نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت ۱۳ امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کنند.

طرح فروش محصولات ایران خودرو با تحویل ۹۰ روزه از طریق قرعه‌کشی + جدول اسفندماه ۱۴۰۱ – ۱۶ اسفند

گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان طرح فروش فوق‌العاده و فوری با تحویل ۳ ماهه محصولات خود را ویژه سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به اجرا می‌گذارد.

در این طرح که از فردا چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ آغاز و به‌مدت سه روز ادامه خواهد داشت، خودروهای سورن پلاس بنزینی، دناپلاس توربورشارژ اتوماتیک و هایما S5 و S7 عرضه شده است.

برگزیدگان نهایی این طرح روز یک‌شنبه ۲۱ اسفند از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین خواهند شد.

مانند طرح‌های جدید ایران خودرو دارا بودن حساب وکالتی برای متقاضیان عادی شرکت در این طرح الزامی است و بر همین اساس واریز مبلغ ۱۳۰میلیون تومان برای خودروهای سواری و ۴۰۰ میلیون تومان برای خانواده هایما توسط هر متقاضی در حساب وکالتی ضروری است. متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به افتتاح حساب وکالتی ندارند.

ایران خودرو بانک‌های عامل ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه، پاسارگاد، پارسیان و سپه را برای افتتاح یا تکمیل موجودی حساب وکالتی معرفی کرده است.

متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این طرح پس از افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه مورد نظر، نسبت به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

جدول طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه نیمه شعبان

خودرو قیمت رنگ وضعیت رهن بهای کارت اشتراک تک ستاره طلایی موعد تحویل
هایما S7 پلاس ۸,۵۸۰,۱۳۸,۰۰ سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، ذغالی، نقره ای یکسال در رهن شرکت ۷۴,۹۰۰,۰۰۰ ۳ ماهه
هایما S5 AT6 ۸,۱۵۳,۲۳۱,۰۰۰ سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، ذغالی، نقره ای یکسال در رهن شرکت ۷۰,۹۰۰,۰۰۰ ۳ ماهه
سورن پلاس بنزینی ۲,۶۹۲,۳۹۳,۰۰۰ سفید، مشکی ، خاکستری متالیک، آب کبود یکسال در رهن شرکت ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳ ماهه
دنا پلاس اتوماتیک ۴,۱۱۲,۲۸۹,۰۰۰ سفید، مشکی آبنوس، خاکستری ، آب رویال، نقره ای تیتانیوم یکسال در رهن شرکت ۳۶,۹۰۰,۰۰۰ ۳ ماهه

آغاز فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از چهارشنبه – ۱۶ اسفند

ایران‌خودرو به‌مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق‌العاده محصولات خود را به اجرا می‌گذارد.

امکان ثبت‌نام از روز چهارشنبه ۱۷ اسفند الی جمعه ۱۹ اسفند در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فراهم خواهد بود.

موجودی حساب وکالتی برای محصولات سواری ۱۳۰ میلیون تومان و برای خانواده هایما ۴۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط جدید فروش کامیون های ایران خودرو دیزل – ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

محصولات ایران خودرو دیزل بعد از گذشت حدود ۳ ماه از آخرین ثبت نام ایرانخودرو دیزل، از فردا مورخ چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ با فروش ۴ محصول آغاز خواهد شد.

ثبت نام کامیون‌های بنز ایران خودرو (۱۶۲۴ و ۲۶۲۴) دیزل نیز که در هفته گذشته یعنی سوم اسفندماه قرار به انجام آن بود و سپس به‌دلیل مشکل فنی سایت لغو شد، فردا چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح مطابق بخشنامه‌های زیر انجام خواهد شد.

شرایط فروش:

عرضه بدون قرعه کشی محصولات ایران‌خودرو به هفته آینده موکول شد – اسفند ۱۴۰۱

در حالی که طبق اعلام یکی از مسئولان وزارت صمت قرار بود از چهارشنبه هفته جاری طرح فروش محصولات خودروسازان داخلی (دولتی و خصوصی) به صورت هماهنگ و با قید «بدون قرعه‌کشی» انجام شود، این موضوع با اعلام سخنگوی وزارت صمت اصلاح شد.

به این صورت که روز چهارشنبه اطلاعیه فروش منتشر و عرضه هفته آینده آغاز می‌شود.

در صورت تحقق این امر، می‌توان گفت وعده وزارت صمت مبنی بر جمع شدن بساط قرعه‌کشی‌ها تا پایان سال ۱۴۰۱ محقق شده است. 

ثبت‌نام بدون قرعه‌کشی محصولات ایران‌خودرو – اسفند ۱۴۰۱

عبدالله توکلی لاهیجانی با اشاره به پیش فروش خودروهای داخلی از روز چهارشنبه هفته جاری اظهار داشت: «در این طرح  خودروسازان سایپا، ایران خودرو و همچنین خودروسازان بخش خصوصی محصولات خود را ارائه می کنند.»

مدیر کل خودرویی وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه در این طرح قرعه کشی انجام نمی شود، افزود: «در این طرح همه ثبت نام کنندگان خودرو دریافت می کنند اما زمان تحویل خودرو بین ۳ ماه تا یک سال متفاوت خواهد بود.»

وی اظهار داشت: «در این طرح مشتریان در صورت تمایل نداشتن به دریافت خودرو با زمان انتظار بیشتر می توانند انصراف خود را اعلام و پول خود را از حساب وکالتی خارج کنند.»

شرایط فروش پژو ۲۰۷ اعلام شد – اسفند ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دنده‌ای را برای تاریخ ۲ اسفند ۱۴۰۱ در بورس کالا اعلام کرد.

گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا روز یکشنبه مورخ ۲ اسفند ۱۴۰۱ فروش پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف فلزی را در بورس کالا آغاز کند.

بر اساس بخشنامه منتشر شده شرایط فروش پژو ۲۰۷ دنده‌ای، قیمت پایه این خودرو ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. رنگ عرضه شده در زمان خرید خودرو از بورس سفید است ولی متقاضیان بعد از خرید خودرو می‌توانند از طریق نمایندگی رنگ‌های مشکی متالیک آبنوس، خاکستری متالیک، نقره‌ای تیتانیوم، سبز کله‌غازی، قهوه‌ایی کادرو، قهوه‌ایی نسکافه‌ای، آبی اقیانوسی، قرمز ونیزی را بدون پرداخت وجه اضافی انتخاب کنند همچنین تعداد عرضه این خودرو ۱۰ هزار دستگاه است.

پیش‌پرداخت برای خرید این خودرو ۱۰۰درصد اعلام شده است و زمان تحویل خودروی پژو ۲۰۷ دنده‌ای در این نوبت فروش ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ است.

متقاضیان خرید این خودرو در بورس کالا باید توجه داشته باشند که در پایان معامله و در صورت خرید خودرو باید ۱۵درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و همچنین مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان را به‌عنوان هزینه‌های جانبی شامل شماره‌گذاری، بیمه و … بپردازند.

نام محصول قیمت پایه تعداد عرضه تاریخ عرضه تاریخ تحویل
پژو ۲۰۷ دنده ای ۱۸۵/۵۰۰/۰۰۰ ۱۰.۰۰۰ ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ ۱۴۰۲/۰۳/۳۱

 

نکات مهم:

بر اساس قوانین جدید عرضه خودرو در بورس کالا، تنها افرادی می‌توانند نسبت به خرید خودرو در این بستر اقدام کنند که از سال ۱۳۹۸ تا امروز هیچ‌گونه خرید خودرویی را از خودروسازان خصوصی و دولتی نداشته‌اند.

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی ازکدهای عرضه شده در تاریخ عرضه است.

خریداران باید ۱۸سال تمام را داشته باشند.

نتایج قرعه کشی محصولات ایران خودرو در طرح خودروهای فرسوده اعلام شد – بهمن ۱۴۰۱

نتایج قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو در طرح خودروهای فرسوده ویژه بهمن ماه اعلام شد.

نتایج در پروفایل کاربری قابل‌مشاهده است.

قرعه کشی محصولات ایران خودرو‎‌‎ امروز برگزار می‌شود – بهمن ۱۴۰۱

مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو امروز ساعت ۱۴ برگزار می‌شود.

تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد – بهمن ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل‌توجهی خودرو اجرا کرده است.

در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 با موعد تحویل از چهارماهه تا یک‌ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه شده است.

این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده فعال است. 

به منظور فراهم‌سازی شرایط لازم برای دست‌یابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخش‌نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت‌نام اقدام کنند.

مراسم قرعه‌کشی محصولات شرکت ایران خودرو در قالب طرح پیش‌فروش متقاضیان عادی طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و فرسوده غیر تاکسی، به‌صورت هم‌زمان روز یکشنبه مورخه ۲۳ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می‌شود.

تاریخ قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو مشخص شد - بهمن ۱۴۰۱

‌طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خودروهای فرسوده – بهمن ۱۴۰۱

به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می‌رساند در راستای ابلاغ بند ف تبصره هفت قانون بودجه سال ۱۴۰۱ (طرح جایگزینی خودروهای فرسوده)، برای مالکین خودروهای فرسوده که شرایط آن در سامانه فروش ایران خودرو اعلام می‌گردد، امکان ثبت‌نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خودروی جایگزین فراهم شده است. 

زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت، ساعت ۱۴ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ شروع و تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ ادامه دارد.

‌طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خودروهای فرسوده [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

* بدیهی است تحویل خودروی جایگزین مطابق زمان مندرج در شرایط جدول فوق می باشد و متقاضی با آگاهی کامل نسبت به این موضوع، نسبت به اسقاط خودروی فرسوده خود اقدام می نماید و ایران خودرو هیچگونه تعهدی برای تحویل خودرو تا قبل از زمان تحویل نخواهد داشت.

* مبالغ پیش پرداخت در این بخشنامه، کمتر از پنجاه درصد قیمت فعلی خودرو می باشد .

* افتتاح حساب وکالتی شامل متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده نمی باشد.  

طرح فروش فوری وانت آریسان (بدون قرعه کشی) – بهمن ۱۴۰۱

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند، شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز (بدون قرعه کشی) با در نظر گرفتن هر کد ملی یک دستگاه و دارا بودن گواهینامه رانندگی با موعد تحویل ۹۰ روزه با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

ساعت ۱۱ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ می باشد و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ادامه خواهد داشت.

طرح فروش فوری وانت آریسان (بدون قرعه کشی) - بهمن ۱۴۰۱

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر – بهمن ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو هم زمان با فرارسیدن چهل‌وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طرح بزرگ پیش فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل توجهی خودرو اجرا می‌کند.

در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، رانا پلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه می‌شود. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده به اجرا گذاشته می‌شود. 

به‌منظور فراهم‌سازی شرایط لازم برای دست‌یابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخشنامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت‌نام اقدام کنند.

مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک‌های یادشده (ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات) از ۱۱ تا ۱۷ بهمن‌ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو را که در بخشنامه تعیین‌شده در این حساب نگهداری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.

این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می‌توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن‌ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو برای ثبت‌نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

(تمامی محدودیت‌هایی که در بخشنامه‌های قبلی اعمال شده بود، در این طرح فروش نیز اجرا خواهد شد)

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه دهه فجر - بهمن ۱۴۰۱

برگزاری قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در روز سه‌شنبه – دی ۱۴۰۱

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو در روز سه شنبه ۲۷ دی‌ماه منوط به تعطیل نبودن ادارات استان تهران است.

با توجه به اعلام روابط عمومی ایران خودرو با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهاد‌های نظارتی باید در روند اجرای قرعه‌کشی حضور داشته باشند و مشخص نیست تعطیلات اخیر برای صرفه‌جویی در مصرف گاز تا چه زمانی ادامه دارد، تاریخ قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو نیز همچنان نامشخص است.

همچنین کلیه واحد‌های تولید، پشتیبانی و ستادی ایران خودرو به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز و برق امروز یکشنبه ۲۵ دی‌ماه نیز تعطیل هستند.

ثبت‌نام فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران‌خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودرو‌های فرسوده امروز (۲۵ دی‌ماه) به پایان می‌رسد. در این طرح فروش چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU 7 P و راناپلاس برای سه گروه متقاضیان عرضه شده است.

اختلال در سایت ایران خودرو پس از ۴ روز برطرف شد – دی ۱۴۰۱

اختلال در سایت ایران‌خودرو با گذشت ۴ روز از آغاز زمان ثبت‌نام بالاخره برطرف شد و امروز چهارشنبه بسیاری از متقاضیان موفق به ثبت درخواست خرید خود شده‌اند.

طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو از طریق قرعه‌کشی ویژه متقاضیان عادی، متقاضیان جوان‌سازی جمعیت (مادران) و متقاضیان خودروهای فرسوده، براساس اعلام قبلی این شرکت از روز یکشنبه ۱۸ دی‌ماه از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

اما ‌سایت ایران‌خودرو از دقایق اول ثبت‌نام دچار اختلال شد و متقاضیان نتوانستند اقدام به ثبت تقاضای خرید کنند.

پیرو این موضوع و ادامه اختلال در سایت ایران خودرو، این شرکت مهلت ثبت‌نام خودرو را یک‌بار تا ۲۱ دی‌ و بار دیگر با ادامه اختلال‌ها تا یکشنبه ۲۵ دی‌ تمدید کرد و از متقاضیان خرید خودرو خواست برای ثبت‌نام عجله نکنند.

این در حالی است که تا دیروز سه‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ یعنی با گذشته سه روز از آغاز ثبت‌نام هنوز این سایت دچار اختلال بود و امکان ثبت‌نام برای تعداد زیادی از متقاضیان فراهم نشده بود.

در روزهای گذشته امکان ورود به سایت اصلا وجود نداشت و کاربر با پیام «سرور وب سایت به‌طور موقت از دسترس خارج شده است» مواجه می‌شد اما اکنون سایت ایران خودرو باز می‌شود و امکان ادامه فرایند ثبت‌نام وجود دارد.

در این دوره از ثبت‌نام و قرعه‌کشی چهار محصول سورن پلاس دوگانه سوز، رانا پلاس، پارس سال سفارش (ELX)، با موتور XU۷P و پارس سال با موتور XU۷P عرضه می‌شود.

فروش فوق‌العاده ایران خودرو باز هم تمدید شد – دی ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای تصریح کرد: «در پی کندی سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت به دلیل ترافیک متقاضیان و در راستای تکریم مشتریان، زمان اجرای طرح فروش فوق‌العاده تا یک شنبه ۲۵ دی‌ماه تمدید شد.»

مهلت ثبت‌نام در فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو تمدید شد – دی ۱۴۰۱

درپی اختلال ایجاد شده در روند ثبت‌نام چهل‌ و دومین مرحله از فروش فوق‌العاده چهار محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو، مهلت ثبت‌نام که در ابتدا تا پایان روز سه‌شنبه (۲۰ دی ماه) در نظر گرفته شده بود، “یک روز دیگر” تمدید شد.

بر این اساس امکان ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی ماه) برای متقاضیان فراهم خواهد بود.

سایت فروش ایران خودرو دچار اختلال شد – دی ۱۴۰۱

 ایران خودرو قرار بود امروز فروش فوق‌العاده چند محصول خود را از طریق قرعه‌کشی در سایت خود داشته باشد اما متقاضیان می‌گویند امکان ثبت‌نام وجود ندارد و سایت باز نمی‌شود.

مردم گلایه دارند که ایران‌خودرو‌ در حال حاضر تلاش می‌کند محصولات خود را در قالب بورس کالا و با قیمت‌‌های بسیار بالاتر به فروش برساند و برای همین است که سهمیه عرضه خودرو از طریق قرعه‌کشی با نرخ مصوب را بسیار کاهش داده است.

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو – دی ۱۴۰۱

گروه صنعتی ایران‌خودرو در تازه‌ترین طرح فروش محصولات خود، سورن پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (‌ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU۷P و راناپلاس را با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌کند.

این طرح از فردا یکشنبه ۱۸ دی‌ماه به مدت سه روز برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا خواهد شد. متقاضیان نهایی شنبه ۲۴ دی‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی به‌صورت مستقیم از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ‌‌ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت فروش ایران خودرو  ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ شروع و تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ادامه دارد. متقاضیان می‌توانند در موعد تعیین‌شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو - دی ۱۴۰۱

فروش نقدی وانت آریسان بدون قرعه کشی و محدودیت – آذر ۱۴۰۱

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز (بدون قرعه کشی) با در نظر گرفتن هر کد ملی یک دستگاه و دارا بودن گواهینامه رانندگی و با موعد تحویل ۹۰ روزه با شرایط جدول ذیل ارائه می‌نماید:

فروش نقدی وانت آریسان بدون قرعه کشی و محدودیت - آذر ۱۴۰۱

فروش فوری سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس ‌ELX پلاس ایران خودرو آغاز شد – آذر ۱۴۰۱

دو محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس ‌ELX با موتور XU۷ پلاس در طرح فروش فوق‌العاده برای دو گروه متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و دارندگان خودروهای فرسوده از امروز شنبه ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز عرضه می‌شوند.

مشتریان نهایی این دو محصول ۳۰ آذرماه از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد.

متقاضیان می‌توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

جزئیات آمار ثبت نام و عرضه خودرو در ۲ طرح فروش فوق العاده و فوری ایران خودرو + جدول – آذر ۱۴۰۱

مراسم قرعه‌کشی طرح فروش ۳۰ روزه (۳ محصول) و ۹۰ روزه (۲ محصول) ایران خودرو ساعت ۱۱ صبح امروز چهارشنبه ۹ آذرماه انجام شد.

مشخصات متقاضیان منتخب “در طرح عادی” پس از تأیید ناظرین از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو تا فردا اعلام و همچنین پیامک اطلاع‌رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

اسامی برندگان در طرح “مادران” پس از استعلام از سازمان ثبت احوال، اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین اسامی برندگان در طرح “خودرو فرسوده” پس از استعلام از سازمان ستاد مدیریت سوخت، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منتخبان به‌مدت ۳ روز مهلت خواهند داشت تا مبلغ پیش‌پرداخت را براساس بخشنامه پرداخت کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو – آذر ۱۴۰۱

دور جدید فروش فوق العاده محصولات شرکت ایران خودرو از پنجشنبه ۳ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.

تمام محدودیت‌های قبل (قرعه‌کشی) در این بخشنامه فعال است.

فروش فوری محصولات ایران خودرو - آذر ۱۴۰۱

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو – آبان ۱۴۰۱

دور جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو (قرعه‌کشی) از روز پنجشنبه به مدت ۴ روز آغاز شد.

پیش‌فروش ایران خودرو

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – آبان ۱۴۰۱

طرح جدید پیش فروش (قرعه کشی) ۵ محصول شرکت ایران خودرو ویژه آبان ماه ۱۴۰۱ از پنجشنبه آغاز شد.

بخشنامه پیش فروش از تاریخ پنجشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز فعال خواهد شد.

کلیه محدودیت ها در این بخشنامه فعال خواهد بود.

پیش‌فروش ایران خودرو

اعلام اسامی برندگان طرح جدید قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو – ۱۴ آبان

مراسم قرعه کشی سی و نهمین مرحله طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو روز گذشته برگزار شده بود که اسامی برندگان قطعی آن دقایقی قبل منتشر کرد.

نتایج قرعه کشی پس از تایید توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو (پنل کاربری>استعلام قرعه کشی) اعلام شد و منتخبان سه روز مهلت دارند نسبت به واریز وجه خودرو مطابق با بخش‌نامه اقدام کرده و در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

در سی و نهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، پنج خودروی پارس سال، سورن پلاس، پارس سال ELX، پژو ۲۰۷ دستی و ۲۰۷ اتوماتیک، با موعد تحویل سه ماهه عرضه شد.

در طرح پیش فروش محصولات نیز، خودروی تارا دستی، تارا اتوماتیک، رانا پلاس، دنا پلاس توربو دستی و دنا پلاس توربو اتوماتیک،عرضه شده است.

گفتنی است، ایران خودرو در این مرحله در قالب فروش فوق‌العاده و پیش فروش به عرضه ۳۹ هزار دستگاه خودرو اقدام  کرده که ۲۵ هزار دستگاه آن در قالب فروش فوق‌العاده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و ۱۴ هزار دستگاه نیز به صورت پیش فروش با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه بوده است.

اسامی برندگان قرعه کشی محصولات ایران خودرو منتشر شد – ۱۹ مهر

روز گذشته مراسم قرعه کشی مرحله سی و هشتم فروش فوق العاده و پیش فروش عادی محصولات ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این خودروساز برگزار شد.

نتایج پس از تایید قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو (پنل کاربری>استعلام قرعه کشی) اعلام شد.

منتخبان سه روز مهلت دارند نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخش‌نامه اقدام کنند و در صورت عدم واریز نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

حتما بخوانید:

شرایط فروش محصولات سایپا

اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح جدید قرعه کشی – ۱۸ مهر

دقایقی قبل قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو مرحله سی‌ و هشتم آغاز شد.

مراسم قرعه کشی طرح فروش ۳ ماهه (۴ محصول) و پیش فروش (۵ محصول) ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۱۸ مهرماه آغاز شده است.

مشخصات متقاضیان منتخب “در طرح عادی” پس از تایید ناظرین از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو تا عصر امروز اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

اسامی برندگان در طرح “مادران” پس از استعلام از سازمان ثبت احوال، اطلاع رسانی خواهد شد.

اسامی برندگان در طرح “خودرو فرسوده” پس از استعلام از سازمان ستاد مدیریت سوخت، اطلاع رسانی خواهد شد.

منتخبان به مدت ۳ روز مهلت خواهند داشت تا به واریز، مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

ظرفیت محصولات در طرح فروش ۹۰ روزه (عادی):

  تعداد شرکت کنندگان ظرفیت شانس برنده شدن
پارس سال ۲.۸۲۲.۷۳ ۱۰.۴۰۰ هر ۲۷۱ نفر یک خودرو
دنا پلاس توربو ۱۸۰.۴۰۵ ۱.۰۰۰ هر ۱۸۰ نفر یک خودرو
دنا پلاس اتوماتیک توربو ۲۵۵.۱۶۷ ۲.۲۰۰ هر ۱۱۵ نفر یک خودرو
سورن پلاس ۵۸۸.۰۶۹ ۲.۴۰۰ هر ۲۴۵ نفر یک خودرو
 

ظرفیت محصولات در طرح پیش فروش (عادی):

  تعداد شرکت کنندگان ظرفیت شانس برنده شدن
نا پلاس توربو ۱۸.۵۹۵ ۱.۲۰۰ هر ۱۵ نفر یک خودرو
دنا پلاس اتوماتیک توربو ۲۸.۱۹۳ ۳.۷۲۰ هر ۷ نفر یک خودرو
تارا اتوماتیک ۳۳.۸۵۳ ۱.۴۸۰ هر ۲۲ نفر یک خودرو
تارا دستی ۳۷.۷۹۱ ۲.۰۰۰ هر ۱۸ نفر یک خودرو
رانا پلاس ۶۹.۳۵ ۲.۸۰۰ هر ۲۴ نفر یک خودرو

حتما بخوانید:

طرح های فروش ایران خودرو برای مادران

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو -۱۲ مهر ۱۴۰۱

طرح فروش فوق‌العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران‌خودرو در سایت رسمی فروش ایران خودرو (قرعه‌کشی) مطابق جدول انتهای بخشنامه از روز سه شنبه ۱۲ مهرماه و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت.

فروش فوری محصولات ایران خودرو -۱۲ مهر ۱۴۰۱

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ایران‌خودرو جدیدترین طرح پیش فروش عادی خود را اعلام کرد. مطابق این طرح که از روز سه شنبه ۱۲ مهرماه آغاز شده و تا ۴ روز کاری ادامه خواهد داشت مشتریان شرکت مذکور می‌توانند محصولات موردنظر خود را انتخاب کرده و در قرعه‌کشی شرکت کنند. موعد تحویل نیز برای آن‌ها حداکثر ۱۲ ماه است.

پیش فروش محصولات ایران خودرو - ۱۲ مهر ۱۴۰۱

فروش اقساطی هایما S5 از ۶ مهرماه توسط ایران‌خودرو – ۳۰ شهریور

فروش هایما S5 توسط به صورت اقساطی در شرکت لیزینگ ایران خودرو  از ششم مهر ماه آغاز خواهد شد.

فروش فوری ایران خودرو از ۱۶ شهریور ماه آغاز شد – ۱۵ شهریور

گروه صنعتی ایران‌خوردو اعلام کرد که برخی از محصولات این شرکت در یک شرایط فروش فوق‌العاده و از طریق قرعه‌کشی در بازار عرضه خواهند شد.

این طرح فروش با موعد تحویل ۳ ماهه برگزار شده و متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده‌اند می‌توانند در آن شرکت کنند.

محصول قیمت (تومان) موعد تحویل
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۳۹۸.۳۶۴.۰۰۰ ۳ ماهه
پارس TU۵ ۱۷۶.۸۴۵.۰۰۰
پارس سال ۱۶۵.۸۲۹.۰۰۰
سورن پلاس (جدید) ۲۶۱.۳۸۹.۰۰۰
رانا پلاس (پانوراما) ۲۲۸.۵۴۰.۰۰۰
۲۰۶ تیپ ۲ ۱۵۰.۳۱۰.۰۰۰

آغاز پیش‌فروش ۵ محصول ایران‌خودرو از فردا – تیر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو ۵ محصول خود را با موعد تحویل حداکثر یک ساله از یکشنبه ۲۰ تیرماه تا سه‌شنبه ۲۲ تیرماه از طریق سایت esale.ikco.ir عرضه خواهد کرد.

در این طرح پیش فروش ایران‌خودرو، پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه خواهد شد.

موعد تحویل تمامی خودروها از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است.

مشتریان نهایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام، در روز چهارشنبه این هفته از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

آغاز طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو – خرداد ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی‌ ایران‌خودرو از امروز ۱۸ خرداد ماه طرح فروش فوق‌العاده خود را آغاز کرد.

در طرح فروش‌ فوق‌العاده این شرکت سه محصول پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با حداکثر موعد تحویل ۳ ماهه عرضه شده است.

متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش می‌توانند از امروز به سایت فروش ایران‌خودرو مراجعه کرده و عملیات ثبت‌نام را انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در ۱۸ خرداد ماه نیز همچون گذشته نیازمند پرداخت هزینه خاصی نیست و تنها پس از اجرای قرعه‌کشی، منتخبین ۷۲ ساعت فرصت دارند تا مبلغ کل خودروی ثبت‌نامی خود را واریز کنند. در این حالت ثبت‌نام تکمیل شده و خودرو این افراد نهایتا پس از ۹۰ روز به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

طرح جدید فروش فوری ایران‌خودرو – ۲۳ دی ماه ۹۹

یازدهمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو،‌ ۳ محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. این طرح از روز سه شنبه ۲۳ دی ماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت‌های اعمال شده در طرح‌های قبلی،‌ کماکان اعمال می‌شود. منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند‌ نیز می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این طرح ایران‌خودرو اقدام کنند.

متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام ایران‌خودرو‌ با انجام قرعه‌کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

جدول خودروهای قابل واگذاری در مرحله یازدهم طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو:

ثبت‌نام ایران‌خودرو پیش‌فروش اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
8 نظرات
 1. رحیم خانمحمدی
  رحیم خانمحمدی می گوید

  انشاالله حتما و قطعا اسمتون درمیاد

 2. مهیاررضایی
  مهیاررضایی می گوید

  در غرعه کشی برنده شدن

 3. عدالتجو
  عدالتجو می گوید

  سلام بر عدالتمداران
  محدودیتها را بیشتر کنید: ۱-اولویت را به کسانی بدهید که تا کنون از ایران خودرو هیچ خودرویی دریافت نکرده اند .۲-سرپرست خانواده و افراد تحت تکفل او در صورت داشتن یک پلاک فعال فعلا” حق ثبت نام نداشته باشند و در اولویتهای بعدی شرکت کنند.۳-کل مبلغ خرید خودرو را در حساب وکالتی ایران خودرو نگهداری کنید تا فروش خودرو هدفمندتر شود .۴-به خانمهای بچه زا تسهیلات دیگر ارائه کنید تا بطور مساوی از عدالت برخوردار شوند ، نه اینکه بدون هیچ مدرکی در قرعه کشی شرکت دهید و در قرعه درنیایند و یا برنده شوند و خودرو برنده شده را برای خرج بچه بفروشند .۵-حال و حوصله پیدا کردن خریداران مستحقتر را داشته باشید نگوید ما فقط ماشین فروش هستیم چیکار داریم به خریدار ۶-از نارضایتی مردم بپرهیزید که خداوند افراد بی مسئولیت را دوست نمیدارد ۷-و در آخر حق الناس را بیاد داشته باشید که روز قیامت باید پاسخگو باشید.

 4. حمید شروفه
  حمید شروفه می گوید

  پژو پارس خودرو ترو خدا

 5. Shima
  Shima می گوید

  چرا اینقدر قیمت ها متغیر آن موندم ماشین بخرم یا طلا و جواهرات واسه پسنداز، ززان گلد ، همانند دیج زرگر و ساعتچی می ترسم قیمت ها پایین بیاد

 6. مهر مهری
  مهر مهری می گوید

  چرا با وجودیکه حساب وکالتی باز کرده ام و وجه مورد نیاز در آن هست در قسمت خرید عادی می گه:
  متقاضی محترم در صورت افتتاح حساب وکالتی مربوط به ایران خودرو با موجودی و زمان اعلام شده در بخشنامه امکان ثبت سفارش در سایت میسر خواهد شد

 7. محمد
  محمد می گوید

  سلام دناپلاسش توربو؟

 8. هوشنگ
  هوشنگ می گوید

  سلام من از طرح یکپارچه جا مونده ام‌.نمی دونستم جوانی جمعیت باید حساب وکالتی داشته باشد.باید چکار کنم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.