فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

ثبت‌نام ایران خودرو؛ آغاز طرح فروش فوق‌العاده خرداد ماه

0 665
ثبت‌نام در طرح‌های فروش و پیش‌فروش ایران خودرو قرار بود سبب شود که محصولات این خودروساز داخلی هرچه سریع‌تر به دست مصرف‌کنندگان واقعی رسیده و دست دلالان و سوداگران بازار خودرو از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه شود.

فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر

در عمل اما این اهداف محقق نشده و بازار خودرو همچنان جولانگاه دلالان و سودجویان است. حتی افزایش میزان تولید خودروسازان نسبت به سال ۹۷ نیز نتوانسته وضعیت بازار خودرو را اندکی بهبود بخشد و همچنان مصرف‌کننده ایرانی با کمبود عرضه خودرو از جانب خودروسازان مواجه است.

از یک طرف کمبود عرضه و از طرف دیگر سیاست قیمت‌گذاری دستوری سبب شده که بازار خودرو به وضعیت فعلی مبتلا شود. مشکلی که راه‌حل‌های ارائه شده برای آن تاکنون کارساز نبوده است.

به هر روی ایران خودرو نیز مشابه با دیگر خودروسازان فعال در کشورمان فعلا در حال ارائه طرح‌های پیش‌فروش، فروش نقدی و فروش اینترنتی است تا به کمک آن‌ها محصولات نهایی خود را به دست مصرف‌کنندگان برساند.

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام شرایط فروش و پیش ‌فروش‌های متنوع محصولات ایران خودرو.

حتما بخوانید: خرید خودرو کارتکس و تفاوت آن با خودروی پلاک شده

آغاز طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو – خرداد ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی‌ ایران‌خودرو از امروز ۱۸ خرداد ماه طرح فروش فوق‌العاده خود را آغاز کرد.

در طرح فروش‌ فوق‌العاده این شرکت سه محصول پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با حداکثر موعد تحویل ۳ ماهه عرضه شده است.

متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش می‌توانند از امروز به سایت فروش ایران‌خودرو مراجعه کرده و عملیات ثبت‌نام را انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در ۱۸ خرداد ماه نیز همچون گذشته نیازمند پرداخت هزینه خاصی نیست و تنها پس از اجرای قرعه‌کشی، منتخبین ۷۲ ساعت فرصت دارند تا مبلغ کل خودروی ثبت‌نامی خود را واریز کنند. در این حالت ثبت‌نام تکمیل شده و خودرو این افراد نهایتا پس از ۹۰ روز به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو – ۲۳ دی ماه ۹۹

یازدهمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو،‌ ۳ محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. این طرح از روز سه شنبه ۲۳ دی ماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت‌های اعمال شده در طرح‌های قبلی،‌ کماکان اعمال می‌شود. منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند‌ نیز می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این طرح ایران خودرو اقدام کنند.

بدون کارشناسی ماشین نخر

متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام ایران خودرو‌ با انجام قرعه‌کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

جدول خودروهای قابل واگذاری در مرحله یازدهم طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو:

پیش‌فروش ایران خودرو

درخواست فروش سفارشی خودرو

    ثبت درخواست فروش سفارشی خودرو
    ممکن است شما دوست داشته باشید
    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.