ثبت نام ایران خودرو (پیش فروش و فروش فوق العاده)

0 3,500

ثبت نام در طرح‌های فروش و پیش‌فروش ایران خودرو قرار بود سبب شود که محصولات این خودروساز داخلی هرچه سریع‌تر به دست مصرف‌کنندگان واقعی برسد و دست دلالان و سوداگران بازار خودرو از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه شود.

در عمل اما این اهداف محقق نشده و بازار خودرو همچنان جولانگاه دلالان و سودجویان است. حتی افزایش میزان تولید خودروسازان نسبت به سال ۹۷ نیز نتوانسته وضعیت بازار خودرو را اندکی بهبود بخشد و همچنان مصرف‌کننده ایرانی با کمبود عرضه خودرو از جانب خودروسازان مواجه است.

از یک طرف کمبود عرضه و از طرف دیگر سیاست قیمت‌گذاری دستوری سبب شده که بازار خودرو به وضعیت فعلی مبتلا شود. مشکلی که راه‌حل‌های ارائه شده برای آن تاکنون کارساز نبوده است.

به هر روی ایران‌خودرو نیز مشابه با دیگر خودروسازان فعال در کشورمان فعلا در حال ارائه طرح‌های پیش‌فروش، فروش نقدی و فروش اینترنتی است تا به کمک آن‌ها محصولات نهایی خود را به دست مصرف‌کنندگان برساند.

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت نام شرایط فروش و پیش ‌فروش‌های متنوع محصولات ایران خودرو:

حتما بخوانید:

خرید خودرو کارتکس و تفاوت آن با خودروی پلاک شده

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو – آبان ۱۴۰۱

دور جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو (قرعه‌کشی) از روز پنجشنبه به مدت ۴ روز آغاز شد.

پیش‌فروش ایران خودرو

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – آبان ۱۴۰۱

طرح جدید پیش فروش (قرعه کشی) ۵ محصول شرکت ایران خودرو ویژه آبان ماه ۱۴۰۱ از پنجشنبه آغاز شد.

بخشنامه پیش فروش از تاریخ پنجشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز فعال خواهد شد.

کلیه محدودیت ها در این بخشنامه فعال خواهد بود.

پیش‌فروش ایران خودرو

اعلام اسامی برندگان طرح جدید قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو – ۱۴ آبان

مراسم قرعه کشی سی و نهمین مرحله طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو روز گذشته برگزار شده بود که اسامی برندگان قطعی آن دقایقی قبل منتشر کرد.

نتایج قرعه کشی پس از تایید توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو (پنل کاربری>استعلام قرعه کشی) اعلام شد و منتخبان سه روز مهلت دارند نسبت به واریز وجه خودرو مطابق با بخش‌نامه اقدام کرده و در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

در سی و نهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، پنج خودروی پارس سال، سورن پلاس، پارس سال ELX، پژو ۲۰۷ دستی و ۲۰۷ اتوماتیک، با موعد تحویل سه ماهه عرضه شد.

در طرح پیش فروش محصولات نیز، خودروی تارا دستی، تارا اتوماتیک، رانا پلاس، دنا پلاس توربو دستی و دنا پلاس توربو اتوماتیک،عرضه شده است.

گفتنی است، ایران خودرو در این مرحله در قالب فروش فوق‌العاده و پیش فروش به عرضه ۳۹ هزار دستگاه خودرو اقدام  کرده که ۲۵ هزار دستگاه آن در قالب فروش فوق‌العاده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و ۱۴ هزار دستگاه نیز به صورت پیش فروش با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه بوده است.

اسامی برندگان قرعه کشی محصولات ایران خودرو منتشر شد – ۱۹ مهر

روز گذشته مراسم قرعه کشی مرحله سی و هشتم فروش فوق العاده و پیش فروش عادی محصولات ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این خودروساز برگزار شد.

نتایج پس از تایید قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو (پنل کاربری>استعلام قرعه کشی) اعلام شد.

منتخبان سه روز مهلت دارند نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخش‌نامه اقدام کنند و در صورت عدم واریز نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

حتما بخوانید:

شرایط فروش محصولات سایپا

اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح جدید قرعه کشی – ۱۸ مهر

دقایقی قبل قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو مرحله سی‌ و هشتم آغاز شد.

مراسم قرعه کشی طرح فروش ۳ ماهه (۴ محصول) و پیش فروش (۵ محصول) ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۱۸ مهرماه آغاز شده است.

مشخصات متقاضیان منتخب “در طرح عادی” پس از تایید ناظرین از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو تا عصر امروز اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

اسامی برندگان در طرح “مادران” پس از استعلام از سازمان ثبت احوال، اطلاع رسانی خواهد شد.

اسامی برندگان در طرح “خودرو فرسوده” پس از استعلام از سازمان ستاد مدیریت سوخت، اطلاع رسانی خواهد شد.

منتخبان به مدت ۳ روز مهلت خواهند داشت تا به واریز، مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

ظرفیت محصولات در طرح فروش ۹۰ روزه (عادی):

تعداد شرکت کنندگان ظرفیت شانس برنده شدن
پارس سال ۲.۸۲۲.۷۳ ۱۰.۴۰۰ هر ۲۷۱ نفر یک خودرو
دنا پلاس توربو ۱۸۰.۴۰۵ ۱.۰۰۰ هر ۱۸۰ نفر یک خودرو
دنا پلاس اتوماتیک توربو ۲۵۵.۱۶۷ ۲.۲۰۰ هر ۱۱۵ نفر یک خودرو
سورن پلاس ۵۸۸.۰۶۹ ۲.۴۰۰ هر ۲۴۵ نفر یک خودرو

ظرفیت محصولات در طرح پیش فروش (عادی):

تعداد شرکت کنندگان ظرفیت شانس برنده شدن
نا پلاس توربو ۱۸.۵۹۵ ۱.۲۰۰ هر ۱۵ نفر یک خودرو
دنا پلاس اتوماتیک توربو ۲۸.۱۹۳ ۳.۷۲۰ هر ۷ نفر یک خودرو
تارا اتوماتیک ۳۳.۸۵۳ ۱.۴۸۰ هر ۲۲ نفر یک خودرو
تارا دستی ۳۷.۷۹۱ ۲.۰۰۰ هر ۱۸ نفر یک خودرو
رانا پلاس ۶۹.۳۵ ۲.۸۰۰ هر ۲۴ نفر یک خودرو

حتما بخوانید:

طرح های فروش ایران خودرو برای مادران

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو -۱۲ مهر ۱۴۰۱

طرح فروش فوق‌العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران‌خودرو در سایت رسمی فروش ایران خودرو (قرعه‌کشی) مطابق جدول انتهای بخشنامه از روز سه شنبه ۱۲ مهرماه و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت.

فروش فوری محصولات ایران خودرو -۱۲ مهر ۱۴۰۱

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو – ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ایران‌خودرو جدیدترین طرح پیش فروش عادی خود را اعلام کرد. مطابق این طرح که از روز سه شنبه ۱۲ مهرماه آغاز شده و تا ۴ روز کاری ادامه خواهد داشت مشتریان شرکت مذکور می‌توانند محصولات موردنظر خود را انتخاب کرده و در قرعه‌کشی شرکت کنند. موعد تحویل نیز برای آن‌ها حداکثر ۱۲ ماه است.

پیش فروش محصولات ایران خودرو - ۱۲ مهر ۱۴۰۱

فروش اقساطی هایما S5 از ۶ مهرماه توسط ایران‌خودرو – ۳۰ شهریور

فروش هایما S5 توسط به صورت اقساطی در شرکت لیزینگ ایران خودرو  از ششم مهر ماه آغاز خواهد شد.

فروش فوری ایران خودرو از ۱۶ شهریور ماه آغاز شد – ۱۵ شهریور

گروه صنعتی ایران‌خوردو اعلام کرد که برخی از محصولات این شرکت در یک شرایط فروش فوق‌العاده و از طریق قرعه‌کشی در بازار عرضه خواهند شد.

این طرح فروش با موعد تحویل ۳ ماهه برگزار شده و متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده‌اند می‌توانند در آن شرکت کنند.

محصول قیمت (تومان) موعد تحویل
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۳۹۸.۳۶۴.۰۰۰ ۳ ماهه
پارس TU۵ ۱۷۶.۸۴۵.۰۰۰
پارس سال ۱۶۵.۸۲۹.۰۰۰
سورن پلاس (جدید) ۲۶۱.۳۸۹.۰۰۰
رانا پلاس (پانوراما) ۲۲۸.۵۴۰.۰۰۰
۲۰۶ تیپ ۲ ۱۵۰.۳۱۰.۰۰۰

آغاز پیش‌فروش ۵ محصول ایران‌خودرو از فردا – تیر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو ۵ محصول خود را با موعد تحویل حداکثر یک ساله از یکشنبه ۲۰ تیرماه تا سه‌شنبه ۲۲ تیرماه از طریق سایت esale.ikco.ir عرضه خواهد کرد.

در این طرح پیش فروش ایران‌خودرو، پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه خواهد شد.

موعد تحویل تمامی خودروها از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است.

مشتریان نهایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام، در روز چهارشنبه این هفته از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

آغاز طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو – خرداد ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی‌ ایران‌خودرو از امروز ۱۸ خرداد ماه طرح فروش فوق‌العاده خود را آغاز کرد.

در طرح فروش‌ فوق‌العاده این شرکت سه محصول پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با حداکثر موعد تحویل ۳ ماهه عرضه شده است.

متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش می‌توانند از امروز به سایت فروش ایران‌خودرو مراجعه کرده و عملیات ثبت‌نام را انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو در ۱۸ خرداد ماه نیز همچون گذشته نیازمند پرداخت هزینه خاصی نیست و تنها پس از اجرای قرعه‌کشی، منتخبین ۷۲ ساعت فرصت دارند تا مبلغ کل خودروی ثبت‌نامی خود را واریز کنند. در این حالت ثبت‌نام تکمیل شده و خودرو این افراد نهایتا پس از ۹۰ روز به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

طرح جدید فروش فوری ایران‌خودرو – ۲۳ دی ماه ۹۹

یازدهمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو،‌ ۳ محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. این طرح از روز سه شنبه ۲۳ دی ماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت‌های اعمال شده در طرح‌های قبلی،‌ کماکان اعمال می‌شود. منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند‌ نیز می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این طرح ایران‌خودرو اقدام کنند.

خرید و قیمت خودروی دست دوم و کارشناسی شده

متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام ایران‌خودرو‌ با انجام قرعه‌کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

جدول خودروهای قابل واگذاری در مرحله یازدهم طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو:

ثبت‌نام ایران‌خودرو پیش‌فروش اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.